Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen fejmozdulatnál...

Hirtelen fejmozdulatnál bedugul a fülem, és egy nagyon erős szoritó érzés lesz a fejemben, mintha szédülnék, aztán ahogy jön el is múlik, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Most is volt egy ilyen rosszullét 1 órája,pár hónapja van,eddig havonta egyszer,mostanában 2 hetente előjön.Az orvosok nem nagyon mondanak semmit,egyensúly vizsgálatom,majd szeptemberben lesz.Volt ilyen másnak is már?
2011. júl. 28. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
tényleg az egyensúlyzavar miatt lehet.
2011. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,és ezzel lehet tenni valamit?Vagy megelőzni?
2011. júl. 28. 19:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Kevés folyadék fogyasztás okozhat ilyen panaszt?
2011. júl. 28. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:

A magas vérnyomás okozhatja. De ezen kívül rengeteg más is. Mindenképpen ki kell vizsgáltatnod egy szakértővel.

Lehet nem is ez a bajod, hanem valami egészen más.

2011. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ugyanez volt a bajom,kiderült,hogy csak a vashiányos vérszegénységtől fáj a fejem,szédülni pedig a nyakcsigolya kopásom miatt szoktam:)
2011. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az utolsó válaszolótól kérdezném,hogy neked is ilyen hirtelen jött ez a szédülés?Füldugulásod is volt közben?Csak mert most voltam gerinc röntgenen és nekem is van kopásom.De még orvosnál nem voltam azóta hogy megkérdezzem.A vérnyomásom amúgy teljesen rendben van,attól nem igen lehet.
2011. júl. 28. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! 26 éves voltam,mikor kiderült ez a nyakcsigolya kopás,bár akkor még csak kezdődő volt,iszonxúan fájt a fejem-tarkótájékon,és igen,egyik nap még semmi bajom nem volt,másnap olyan szinten szédültem,hogy alig bírtam felkelni,még fekvő állapotban is azt érzetem,hogy szédülök...aztán nagy nehezen kiderül,hogy mi okozza-egyébként a háziorvosom kapásból rávágta,hogy biztos pánikbeteg vagyok:) jártam gógymasszázsra-az nagyon sokat segített,és mikor érzem,hogy előjön ez a szédülés,szoktam itthon gyógytornát csinálni,és utána jobb lesz:) Jobbulást kívánok:)
2011. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi,de lemaradt a fülzúgás,igen,nekem is volt,állítólag attól,mert ez a kopás ott mindenbe bezavar,és nekem pl.alacsony a vérnyomásom....:)
2011. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Nekem egyik percről a másikra jön,pár percig tart az egész!Voltam már vele fülészeten,neurológián,nem találtak semmit,most megyek majd egyensúly vizsgálatra,de majd szept.közepére kaptam időpontot.Az orvosok szerint semmi komoly dolog az egész,de engem zavar,főleg mert amúgy is szorongok,félek a betegségektől.
2011. júl. 29. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
én is így voltam,nem nagyon küldözgetett a héziorvosom sehová,az ortopédiáról a neurológushoz,na ő legalább rendes volt,mert foglalkozott veelm....így ráfogták,hogy szorongok...naná,mikor fekve,otthon az ágyamban is azt érzem,hogy forog velem a világ,az utcán még rosszabb ez az érzés!
2011. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!