Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Mitől lehet, hogy...

Segítség! Mitől lehet, hogy folyamatosan úgy érzem magam, mintha félálomban lennék?

Figyelt kérdés

Valójában több mint egy éve tart ez az állapot, koncentrálni képtelen vagyok azóta, erre eddig ráment a munkahelyem, csúsztam az egyetemen, és ma már a párom is kiakadt, hogy nem lehet velem beszélgetni, mert elfelejtem a mondat elejét, mire a végére ér.

Háziorvosom nincs, illetve messze van, bejelentett lakcímem nincs. Hová, kihez lehet ilyen problémával fordulni?


2011. júl. 28. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáter, pszichológus, neurológus
2011. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alszol eleget? Van valami az életedben, környezetedben, tevékenységedben, ami elől menekülsz, nem akarsz "ráébredni"?
2011. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eleget alszom. Az életem jelenleg romokban hever, de ez inkább következménye, mint oka a bajnak. Bár már a fene tudja, igazság szerint eléggé összefolyik ez az időszak.


Ilyen pszichológushoz vagy valakihez be lehet menni csak úgy? Magánhoz biztosan nem tudok menni, mivel munkahelyem nincs, ugye pénzem sincs, munkát meg így nem kapok. Budapesten van valamilyen hely, ahol ilyen esetekkel foglalkoznak?

2011. júl. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!