Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor reggel felkelek, fáradtabb vagyok, mint amikor este lefeküdtem, pedig elvileg pihentem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
nekem is mindig ez van!!
2009. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is!

Ha tudom, hogy nem tudok aludni kb. 8-9 órát inkább le se fekszem, mert csak fáradtabb vagyok. Ha nem fekszem le akkor semmi gondom nincs, észre se veszem, hogy nem aludtam.

De hiába alszok 10-12 órát, akkor is ez van még nyáron is.

Mindig ez van.

Életemben összesen kb 5 nap volt, amikor úgy ébredtem, hogy volt energiám, pedig vitamint is szedek.

Szerintem nekem rossz az ágyam is és a sok-sok idegesség miatt van. Pedig még gyerek vagyok, nem kellene így lennie :(

2009. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ok sok lehet.

rossz ágy, esetleg rossz energiasávban vagy :) , de az biztos, hogy az alvásod során nem éred el azt a szakaszt, amikor kikapcsol az agyad teljesen. Ez asszem a RAM szakasz. Ha valaki éber alvó, minden neszre felébred, ezt a szakaszt nem éri el, így nem tudja kipihenni magát.

Citromfűtea elalvás előtt segíthet... :)

2009. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!