Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek? 14/l vagyok...

Szerintetek? 14/l vagyok nagyon hullik a hajam

Figyelt kérdés

olvastam itt mindenfélét hogy vedlik,meg hogy vashiány,meg hasonlók.

na szval:

vasalni nm olyan sokszor szoktam,mondjuk 2 hetente.

h lakkozni azt sokat szoktam de csak a fufrum mert külömben nm áll sehogy.

mosni 2-3 naponta szoktam akkor dove samponnal és méhpempős loreal balzsammal,utána pedig fújok rá gliss kurt(rózsaszint,fekeé,sárgát,lilát mindig másmilyet ^^)

itt azt olvastam hogy hullhat azért is mert rákentem a fejbőrömre,hát igen ez lehet h megtörténik mert nem figyeltem erre még soha hogy azt nem kéne,ezért masszírozni szoktam vele a fejem.(olyan jó érzés :$$)

lehet hogy attól hullik?

vagy ha vashiány miket egyek vagy igyak hogy jobb legyen?


2011. júl. 30. 23:25
 1/10 anonim válasza:

szerintem ezzel nem nagyon tudsz mit tenni

nekem is sok hajam hullott ki 14 éves korom környékén

2011. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt kell tudnod, hogy a hajat a fejbor hajszalerei taplaljak es tartjak eletben. TEhat ez lehet egy vitaminhianynak a tunete is, de a rossz emesztese is, ezert erdemes lenne elmenni egy orvosi kivizsgalasra.

Ezt a sok kencet egy idore elhagyhatod, s igy meglatod, hogy lesz-e valtozas, mivel azoktol is lehet.

2011. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
h 4 éves korom ota diabeteszes vagyok ugyhogy kivizsgálásra szoktam menni 3 havonta de nincs semmi bajom
2011. júl. 30. 23:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Háziorvos-teljes laborvizsgálat. Lehet vashiány.
2011. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
érdekes amúgy. ahogy az első is írta, nekem is sokat hullott a hajam 13-14 éves korom környékén. de utána ez megszűnt, most már csak egy kicsit hullik. szerintem el fog múlni. ajánlani semmit sem tudok, mert jó sampont használsz, meg nem csinálsz vele semmi olyat.
2011. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ja az lemaradt hogy nagyon sokat van összefogva a hajam vmikor ugyis alszom el,meg csak akkor van kiengedve ha kivasalom vagy begöndörítem,tehát olyan hetene 2 hetene. anyukám szerint lehet attól is

az lehet?

2011. júl. 31. 00:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Próbáld meg bontott hajjal, úgy aludj.
2011. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyéb betegséged vagy rossz fogad nincs??? Nem fáj semmid, nincs semmi szokatlan változás benned??

Ugyanis ha bármiféle GYULLADÁS keletkezik a szervezetedben, attól is lehet a szokásosnál nagyobb hajhullás! Egy rossz fog is okozhatja ezt!!! Vagy egy gyulladt mandula, hogy csak az egyszerűbb problémákat említsem.


Na nem ijesztgetni akarlak, csak érdemes átgondolni, megelőzni a nagyobb bajt, és a hajhullás egy jel...


Egyébként nem kellene ilyen gyakran hajat mosnod! 4-5 naponta bőven elég!

(A vashiányhoz nem értek.)

2011. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja és igen, ha sokat van összefogva az se jó!! Egy időben én is franciacsattal felkontyozva aludtam, hogy ne legyen reggelre olyan kócos...

Azon kívül, hogy kényelmetlen volt, nekem is több kihullott akkoriban.

2011. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nm nincs semmi más bajom :))

én azért szoktam ugy elaludni,mer zuhányzáshoz összefogom aztán fogmosást stb akk is összehagyom meg h ne lógjon bele és aztán bedőlök az ágyba még lap toppal facebookolni és ugy szoktam bealudni :)

2011. aug. 1. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!