Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szeretem (imádom)...

Miért szeretem (imádom) annyira a benzin illatát?

Figyelt kérdés
Nem, nem azért mert "hülye" vagyok:) Egyszerűen imádom és kész, mikor benzinkúton vagyunk, jól beszívom:D Tudom hogy pusztítja az agysejteket állítólag. De nagyon jó illata van:S
2011. aug. 1. 16:08
1 2
 1/14 tetris ***** válasza:
100%
Én is szeretem!
2011. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Izés dolga. Van, aki a nemiszerv illatától őrül meg...
2011. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Fú én hányingert kapok tőle... :)
2011. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó, meg a friss festék illata, meg a Domestos, körömlakk, aceton, ezek mind jók, bár azért jól beszívni nem szoktam őket. :)
2011. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én csak a benzinnel vagyok így:D Acetont ,körömlakkot használok sokszor, azt nem csipázom:) De a benzin, hát nem is tom hogy fogalmazzam meg szépen, de "kéjes" érzéseket kelt az agyamban:D:D
2011. aug. 1. 16:21
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a benzin illatát, de mindig ásítani szoktam tőle.Ja meg a tornacipő illatát is imádom :)
2011. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mme. CoCo válasza:
100%
Mert pszichotikus hatású az illata valakire így,valakire úgy hat.Stimulálja az agyadat. Mint amikor a kiskölykök ragasztót szívnak a tasakból. Én is szeretem amúgy:)
2011. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát, viszont a szipuzást elitélem, azok betegek:S Nem napi, sőt talán haviszinten SE érzek benzin illatot, mondjuk egy évben max 20 szor, ennyit merek írni, lehet ennyit sem. Meg lehet azért is kedves az orromnak, mert ritka illat neki:)
2011. aug. 1. 16:49
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el a tünetek részt. Lehet benne valami mert én is szeretem a benzin illatát és tényleg vashiányos vagyok..

2011. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát, én nem tudom hogy vashiányos vagyok e, ami az illeti eléggé vas"szagú" a vérem:D de szeretnek elkalandozni a gondolataim, van hogy kérdezek vmit és a választ már meg se "várom", bebóbiskolok buszon (dehát fizikai munkát végzek, érthető), matekból egy kaki vagyok:( stb :D lehet vashijány:(
2011. aug. 1. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!