Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon szeretem a lilahagymát....

Nagyon szeretem a lilahagymát. Lehet gond attól, ha 2 fejet is megeszem egyszerre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

semmi, sőt, baromi egészséges, annyit én is meg szoktam enni néha, tényleg semmi bajod nem lesz tőle, igyál rá sok vizet, mert egyesek hajlamosak rá, és ég tőle a gyomruk, persze csak ha már idősebbek, vagy alkatilag ilyenek, vagy ilyesmi :), de úgyis szomjas lesz rá az ember, szóval sok víz és kész


a leheleted miatt meg ne aggódj, mert 2-3 fogmosás, és fogmosás közben dörgöld meg jól a nyelved is és akkor nem lesz érezhető a "hagymaszag"

2010. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a lilahagymát, de néha megfájdul tőle a fejem.
2010. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi is megeszünk rengeteget (reggeli: felvágott,ubi,paprika,paradicsom,hagyma,zsemle,és már nem lehet rossz a nap), nincs tőle semmi bajunk


kolléganőm viszont már minimálistól is puffad...

2010. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülhetsz, hogy szereted, mert tényleg nagyon egészséges. Régebben rengeteget bírtam belőle enni, ma már néha gyomorégést okoz sajnos.
2010. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, sok dologtól ég a gyomrom, sok a gyomorsavam is, de ez nem iritál.
2010. nov. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!