Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 85/53 vérnyomás és 101 pulzus....

85/53 vérnyomás és 101 pulzus. Van ezzel valami gond? 16/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod iszonyat alacsony, a pulzusod meg magas.


Normális: 120/80, pulzus 72 körül.

2011. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pulzus sok,béta-blokkoló kellene rá.Hogy bírod ezt a szívdobogást?Én nem bírtam,mindig nagyon hevesen vert,a torkomban meg a fejemben éreztem már,annyira vert mindig.Nekem nyugalmi pulzusom 98 alatt sose volt.Kaptam gyógyszert,most 64-74 között van,és nem is vagyok rosszul az állandó erős szívveréstől.
2011. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Engem is aggaszt a magas pulzus, félek, hogy később megiszom a levét. Világéletemben rettentően dobogott a szívem. Ideje lenne kezdeni vele valamit? Melyik miatt aggódjak jobban? A pulzus, vagy az alacsony vérnyomás?


Köszönöm a válaszokat!

2011. aug. 3. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkettővel érdemes dokihoz menni.
2011. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát őszintén? Én mind a kettő miatt aggódnék külön külön is, nemhogy egyben. Szerintem ezt beszéld meg a háziorvossal. Egyébként ez állandó? Vagy csak most változott meg?
2011. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod okoz problémát?Szédülés,fáradság,ilyesmik?
2011. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony vérnyomással nem lehet sok mindent kezdeni, de elvileg nincs sok egészségügyi kockázata.


Viszont a magas szívverés lehet az alacsony vérnyomás miatt szerintem, mondjuk nem vagyok orvos.

2011. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
ezek nem normális értékek, mindenképpen kezelést kell kapnod, minél előbb!!
2011. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gyakori szédüléssel és krónikus fáradtsággal küzdök, de ezeket korábban a rossz állóképességemnek tudtam be, utólag belegondolva viszont akár ez is lehet mindezeknek az oka. Rendszeresen fogom mérni a vérnyomásom és ha tartósan hasonló értékeket kapok, feltétlenül felkeresek egy orvost.


Mindenkinek köszönöm!

2011. aug. 3. 20:26
 10/10 anonim válasza:
vérnyomás még csak csak de pulzus iszonyúan magas gyorsan keress fel egy orvost
2012. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!