Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnaposságtól lehet ilyen?

Másnaposságtól lehet ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet a másnaposság tünete azis ha úgy érzem mintha nem kapnék rendesen levegőt? Nagyon rossz érzés mintha megakarnék fulladni:S Olyasmi érzés mintha egy zacskóba húznám a fejemet és hiába veszek levegőt csak nagyon keveset kapok..


2010. dec. 27. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
hááááááááááááááááááááát
2010. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges? Egyébként már valamelyest jobb! De mostmár mintha nemis a levegővétel lenne nehéz hanem a hasam fájna..
2010. dec. 27. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindennapi jelenségek ezek, de azért érdekelne, hogy mennyi és milyen alkohol után volt ez. Bár ha még holnap is fennálnak a tünetek mindenképp menj el egy orvoshoz.
2010. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aza durva hogy nemittam annyira sokat sztem.. Egyébként Vörös bór 3-4 pohár meg egykis pálinka ennyi..
2010. dec. 28. 01:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként valami betegség vagy vírus okozhat ilyet? Nemtudom, hogy mért de cefet hányingerem van most.. Egyébként 3-4 hete voltam melkasi és tüdő röntgenen..
2010. dec. 28. 02:57
 6/8 anonim ***** válasza:
3-4 pohár vörösbor?xd én 2-vel ittam meg... és másnap olyan rosszul voltam...azthittem hogy nátha... :D
2010. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ittam én már ennél 1000 x többet de akk enmvolt ez..:D Demár jól vagyok néha előjön még demajd kiforja magát..
2010. dec. 29. 04:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bor, akkor elképzelhető, hogy rosszabb minőségű volt(áltban az olcsóbb, de lehet extra drága is xar), és attól lehetnek hasonló tünetek.. Remélem, hogy csak javulni fog, de ha ismét előjönne, akkor mindenképp keress meg egy orvost.
2010. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!