Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi az a migrén? Mennyire komoly?

Mi az a migrén? Mennyire komoly?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Az a migrén amikor valakinek nagyon fáj a feje, sűrűn, és nem komoly, a menstruáció is okozhatja!
2011. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eléggé meg tudja zavarni az ember életét. Nekem gyakran van migrénem, ilyenkor fáj a fejem és hányingerem van (nem tudok enni, illetve csak feküdni tudok). 6-8 óráig tart általában. Semmi más nem segít csak ha beveszek egy gyógyszert és alszok. A fény annyira nem zavar, de inkább sötétben vagyok. Borzasztó az egészben, hogy e miatt sokszor kénytelen vagyok otthon maradni. Munka, szabadidőnek annyi ha migrénem van. Ha keveset alszom biztos kijönn, ezért hétköznap muszáj elmennem 11 órakor aludni, mert ha nem akkor másnap biztos fog fájni a fejem.
2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!