Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért álmodom folyton rosszat?...

Miért álmodom folyton rosszat? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Lassan 1,5 hete csak rosszat álmodom. Meghal valaki,valakim,vagy olyan dolgokrol amik amugyis bántanak. Mindig fáradt vagyok,lusta pedig csak heti két edzésem van vagy három. Mi lehet a bajom? Már nagyon aggaszt. Értelmes válaszokat légyszí.! Köszi
2011. aug. 7. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem semmi bajod nem lehet.... csak ez igy van nalam is vannak idoszakok pl most mult heten egesz heten almodtam meg almomba sirtam is arra ebredtem h konyes a szemem....

de nekem lehet attol is hogy nem vagyok tul eletvidam meg jo kedvu ember...

2011. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Puer válasza:
Ne nézz tv-t, se filmeket főleg ne horrort és végképp ne lefekvés előtt, tudni kell, hogy amit látunk lefekvés előtt azzal egész este foglalkozik a tudatalattink és ez nagyon össze tudja zavarni az állmokat. Meg ne játsz este. inkább olvass valamit.
2011. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!