Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen nagyon hatásos stressz...

Milyen nagyon hatásos stressz oldó módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Államvizsgám lett volna júniusba, de nem tudtam megtanulni (túl nehéz). Így félévem van februárba megyek megint.A problémám hogy a vizsgák miatt eszméletlen ideges vagyok sajnos a nyugtató (Valerian 100mg) sem segít, és csak egyre rosszabb! Tehát stressz ellen kell valami olyan módszer nekem amely segít napi 8-10 órát ülni a könyv felett. A stressz annyira erős és a kudarctól való félelem, hogy sajna pár héttel ezelőtt öngyilkosság is járta az agyamba. De persze annak semmi értelme. Légyszi stressz ellen agyatok tippeket. Van olyan stressz oldó módszer ami nagyon hatásos?
2011. aug. 7. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Sport.

Meg gondolatban játszd el sokszor a vizsgát, meg a tanulás folyamatát (de úgy, h pozitív kimenetelű legyen!). Azzal is "gyakorolsz" és már mindegyik szituáció sokszorosan ismertnek hat majd számodra. Ez pedig oldja a feszültséget és még önbizalmat is ad.

2011. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és persze, tanulj is mindemellett. :) Sok sikert!
2011. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zarathustra válasza:

Én is ebben a cipőben jártam. Eufémia nélkül: barátnőddel, ha van, dugtok egy jót, iszol a következő koktélból: 4 feketetea 2 deci vízben, aztán mehet a menet. Reggelizz sokat, és ebéd mellé igyál egy sört. Nekem így ment.

De nem értem: a stressztől nem bírsz tanulni?

2011. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sport csinálom! Futok rendszeresen, direkt ideglevezetéskén nagy köröket a fél várost kerülöm meg (J.berény) ez 8-10km és csak a legvégén érzem azt hogy kikapcsolt az agyam.Ráadásul így 1-2 óra is elmegy ezzel. De attól még nem vagyok előrébb.
2011. aug. 7. 15:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen lassan a stressztől nem tudok tanulni!
2011. aug. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!