Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollt ha elvégzem a...

Agykontrollt ha elvégzem a stressz kezelése céljából mennyire hatásos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szex a legjobb stresszoldó:)
2011. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én állandóan szexelnék de egyrészt nincs rá lehetőségünk mindig másik meg hogy a pasim nem akarja olyan gyakran.....na ez fokozza a stresszt:S
2011. jún. 1. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyan csinálod, elég jó.
2011. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az agykontroll egy nagyszerű módszer a stressz kezelésére.


Azonban ha nem bánod, a figyelmedbe ajánlanék erre két másik könyvet, ami szerintem hatékonyabb:

- Byron Katie: Négy kérdés

- Eckhart Tolle: Új Föld

2011. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Killgun ***** válasza:
A pasiddal beszélj,és amúgy minden fejben dől el,és mivel agykontroll,ez tökéletes :') Én is használtam már.
2011. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lényege a figyelemelterelés, ezt csinálja az agykontrol is. De ha tudatosan nem figyelsz a stresszre az ugyanaz.
2011. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne agykontrollt használj. Határozd meg a stresszt okozó dolgokat, helyzeteket és nézd meg, hogy Te mit csinálhatnál másképpen. Ez sokat javít. Az agykontroll csak abban hiteget, hogy Veled minden rendben, csak minden más rossz. Sajnos mi mindannyian hibásak lehetünk
2011. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!