Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy fő Budapesten albérletben...

Egy fő Budapesten albérletben hány ft-ból él meg?

Figyelt kérdés
Szűkösen,nem pénzt szórva!
2011. máj. 14. 21:21
 1/8 anonim válasza:
26%
Ha nagyon minimális bérleti díj és rezsi, plusz kaja, akkor olyan 60-65E-ből simán megél...
2011. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%

Saját albérletben egyedül én a következők szerint fizetek (kb.):

albi 40ezer

rezsi + közös költség: 20-30ezer fogyasztástól függően

egyebek (kaja, bérlet, háztartási kellékek, nem tervezhető egyszeri kiadások): 40-60ezer


Tehát 100-130ezer Ft összesen. Hozzá kell tennem, hogy bár az albim önmagában elég olcsó, a rezsi és a közös költség nagyon drága, mert nincs se vízóra, se a fűtést nem tudom szabályozni.

2011. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.Jöhetnek még.Érdekelnek.Mindenkinek ment a zöld kéz.

Egyébként munkalehetőség végett érdekelne a dolog.

2011. máj. 14. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

minimum 100. mondjuk úgy a legolcsóbb, ha a tulaj mellé költözöl az egyik szobába, mert így fixen kér 30 v. 40e ft-ot, nincs olyan, h több lett a rezsi, és akkor szívsz miatta.

ezen felül a kaja még legalább 30e, ha szeretnék szórakozni menni, vagy néha ruhát vásárolni, arra kicsit félre kell tenned.


egyedül nem éri meg kivenni egy egész lakást, még ha garzon is, mivel nagyon sokba kerül.

2011. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A második vagyok. Jobban belegondolva 60ezret azért inkább csak kivételes esetben költök "plusszba", szóval inkább 40 és 50ezer között jön ki. Ruhára több, mint fél év alatt talán kevesebb, mint 10ezret költöttem. Havonta kb. 1-2x megyek el szórakozni. Kajálni viszont menzaszerűségen szoktam, nem nagyon főzök, azon lehetne még spórolni.
2011. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Astoria mellett bérelek egy 30m2-s lakást

lakbér 65.000

rezsi télen max 20.000 ebben víz,villany,közös ktg,fűtés,tv,internet, minden benn van.

nyáron 15000 .

2011. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 30 az albérlet, a rezsim alacsony a saját mérőórák miatt, ez legyen havi 10e (villany+gáz), internet+tv havi 8e, kaja: hát én folyton rendelek kaját, gyorsétteremben eszek stb. szóval biztos lehetne sokkal olcsóbb, de olyan havi 25e.
2011. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minimum 70-80

albérlet 30-40

bérlet 10

kaja, egyebek 30-40


Az albérlet valóban úgy olcsó, ha szobát veszel, fix 40ért már nagyon jókat lehet találni. Bérletet muszáj venni, az sajnos elég szívás.

A többit te osztod be, ha figyeled az akciós kajákat és főzöl, akár 15-20ból meg lehet oldani.

Plusz egyéb kiadások, pl. gyógyszer ha beteg vagy, új ruha, cipő, néha szórakozni is kell azért, ajándék a családnak, barátoknak, telefonszámla...

2011. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!