Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszabb ideig olyan érzés,...

Hosszabb ideig olyan érzés, hogy félek a jövőtől (diák vagyok és nemsokára végzek) és mindenben rosszat látom meg abban az időszakban, és pesszimista is vagyok? Más is van így olykor?

Figyelt kérdés
Utána mindez elmúlik egy csapásra és elkezdek optimista lenni és felvenni a harcot majd egy másik gyenge időszakomban újra elkap! Fiú vagyok, 20 éves.
2011. aug. 10. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az élet "egyszer fent, egyszer lent". Egyébiránt a pesszimizmus illetve a jövőtől való félelem bizonyos fokig sajnos teljesen reális reakció a mai világban.
2011. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bajer ***** válasza:
E nélkül az érzés nélkül az emberek nem lennének motiváltak a küzdelemben. Nagyon egészségesen gondolkozol. Amikor engem ilyen érzés fog el, akkor kihívásnak tekintem a helyzetet és elsősorban saját magamnak akarom bebizonyítani, hogy meg tudom oldani a problémámat.
2013. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!