Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem rosszul magam, ha...

Miért érzem rosszul magam, ha cukrot vagy cukros dolgot fogyasztok?

Figyelt kérdés

Egy ideje leálltam a cukorral. Helyettesítésnek ott a méz vagy egyáltalán semmi. Pl teát üresen iszom

Ha valami édesítés kell ,akkor mézet használok. Pl zabpelyhes sütihez.


Most voltam barátoméknál, és kínáltak édességgel meg üdítő itallal, de nem tudtam egyiket se fogyasztani, mert olyan émelygés jött rám ,mintha cukor szírupot kellett volna innom. Otthon is kipróbáltam ,de egyszerűen rosszul esnek a cukros dolgok (kivéve étcsoki)


Lehet, hogy a szervezetem már teljesen elszokott a cukortól?


2011. aug. 12. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, én cukorbeteg vagyok, így csak nagyon néha eszek cukros dolgokat, de ami nagyon cukros, attól én is rosszul vagyok :D
2011. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gyerekkorom óta így vagyok ezzel. időnként rámtör, hogy valami édeset ennék, akkor eszek egy kevés édességet, de egyébként semmi. Még a fagyiban is a savanykás ízeket szeretem.
2011. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyira félsz attól, hogy a cukor egészségtelen (és/vagy hízlal), hogy már tüneteket is produkálsz ennek igazolására.

Természetesen nagy mennyiségben tényleg egészségtelen, és jól megleszel cukor kristálycukor nélkül - de nem kéne hagyni, hogy ez egy ilyen szintű rögeszmévé váljon, mert az sem egészséges.

2011. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor én is tünetek produkálok cukorbetegként? :D:D:D
2011. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

09:46 vagyok


Szerintem köze sincs lelki dolgokhoz. Engem legalábbis nem nagyon foglalkoztat, hogy valami hizlal-e vagy se (már csak azért is, mert kifejezetten gebe vagyok). Illetve az egészségesség se nagyon foglalkoztat. Ha kívánom, hát megeszem. Van amikor majd meghalok egy kis szalonnáért. Azt is megeszem. Hizlal és hát nem annyira egészséges. Szóval csak cukrot ne kelljen enni.

2011. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha én cukrot fogyasztok, akkor pàr óra után nagyon elkezd fájni a fejem. Azért nézettnék a helyedben vércukorszintet is a rosszullétek miatt.
2011. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!