Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli után minden reggel...

Reggeli után minden reggel rosszul vagyok fél percenként egészen délig, mitől lehet? (19/F)

Figyelt kérdés

3. napja tart ez az "állapot". Pénteken volt a szalagavatóm, akkor este a vacsora utántól számítva egész éjjel csak futkostam a levegőre, mert majd el hánytam magam. Aztán hogy jobb legyen, hazafelé indulás előtt hánytam egyet, de nem segített, útközben is kijött. Azóta minden reggel, miután ettem rosszul vagyok, de érdekes módon fél perces ciklusonként. Ez nagyából déig tart, aztán az ebéd és vacsora után már nincsenek ilyen gondjaim.

Nem tudom lehet e köze hozzá, de az elmúlt fél évben észrevettem, h érzékenyebb a gyomrom utazás közben, főleg buszon, de már autóban is, ha nem én vezetek,hajlamos vagyok rosszul létre, sőt még vonaton is, ahol soha nem szoktam!


2011. nov. 21. 06:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Módosítok, ma reggel még hasmennéssel is párosult a rosszullét.
2011. nov. 21. 06:22
 2/3 anonim ***** válasza:
3 napja? Akkor lehet valmyilen mérgezésed. Talan abbol az anyagbol vagy tultelitve, amit kizarolag reggelinel fogyasztasz. Pl. édesítőszer?...
2011. nov. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a gyomrod érzékeny valamire amit fogyasztasz,

de én valami vírusra tippelek inkább,ha hasmenésed is volt!

Nemrég nekem is hasonló volt,egy barátnőmtől mentünk hazafelé a bátyámékkal kocsival és úgy elkapott a hányinger,hogy egy percig sem bírtam visszatartani!

Mondom nekik álljunk meg mert hányingerem van! És elkezdtek hülyéskedni,hogy "Hány inger?? Én nem tudom..Te tudod mennyi?"

A következő pillanatba úgy behánytam a kocsiba,hogy mindenki csak nézett! Másnap reggel is hányingerem volt,

később hasmenés! Még aznap elmentem orvoshoz és mondta,

hogy benyeltem valami vírust!

Menj el orvoshoz te is,mert lehet,hogy te is megfertőződtél! Ha meg nem,akkor lehet,hogy túlérzékeny a gyomrod valamire!


16/L

2011. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!