Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a gerincem. Mit tegyek?

Fáj a gerincem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két éve fáj a hátam egy ponton. Voltam vele ortopédusnál ott azt mondták hogy az egyik csigolyámmal van valami gond, hozzáteszem össvissza ropog az egész hátam és nagyon fáj :S szakácsnak tanulok és már nem birom végig dolgozni azt a 8 orát naponta. voltam már aukupunkturán is de semmit nem segitett:/.18 éves vagyok! Mi lesz velem felnött koromban:S valaki valami tipp?
2011. aug. 12. 12:13
 1/6 anonim válasza:
Ha a csigolyáddal van gond, az nem gyerekjáték. Mint mondott az ortopésud? Nem küldött gerincsebészhez?
2011. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt mondta h usszak meg hogy majd idövel elmeszesedik és nem fog fájni.

ilyenek a jomagyar orvosok.:)

tegnap a földön kellett aludom annyira fájt a hátam..

hihetetlen ez h 18 éves vagyok és ilyen problémám van...

2011. aug. 15. 10:11
 3/6 anonim válasza:
Sajnálom:( Elmehetnél egy "csontkovácshoz', nekem néha nagyon elkezd fáni a hátam és csodákat tesz. Esetleg kipróbálhatnád a gyógytornát. de semmiképpen ne csak várj, amíg jobb lesz:O Sportolsz esetleg valamit?:) 14/L
2011. aug. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

aha focizok

dee edzés közbe sose fáj,meg meccs közbe

nem tudom mi lehet vele

2011. aug. 26. 21:15
 5/6 Frey Márton Mihály válasza:
Szia! Nekem is 100%ban ugyanez a problémám. Ha focizok, futok akkor nem fáj egyáltalán de amúgy meg mindig ropogtatnom kell hogy ne fájjon de utána ugyanúgy rossz :S
2016. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Frey Márton Mihály válasza:
Nekem azt mondta a háziorvos hogy az izmok más irányba húzzák a gerincet mind amerre az áll vagy ilyesmi. Adott beutalót a traumatológiára. De ide kb lehetetlenség bejutni. Az egészségügy egy szégyen.
2016. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!