Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérnyomás gyógyszer és az...

Vérnyomás gyógyszer és az alkohol?

Figyelt kérdés

Naponta kell bevennem reggel 50mgos vérnyomáscsökkentő gyógyszert, és érdekelne hogy ha én erre este iszok alkoholt, akkor történhet valami baj? Vagy estére kimegy a szervezetből a gyógyszer hatása?

Köszönöm előre is.


2011. febr. 11. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ihatsz nyugodtan, semmi bajod nem lesz. De azért ne történjen minden este!! Ez gyógyszer szedése nélkül sem vezetne jóra.:))
2011. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki magas vérnyomásra szed gyógyszert az egyáltalán ne igyon alkoholt. Én sokat vezetek, és soha nem tudhatom, mikor kell mennem. Így soha sem iszok alkoholt. Nagyon egyszerű letenni.
2011. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem iszok minden este félreértés ne essen, csak mert ezt szűrtem le a válaszaitokból, csak 1-2 hetente a haverokkal esténként sörözünk és hogy nehogy legyen valami probléma ebből

de köszönöm

2011. febr. 11. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a gyógyszerek áthúzódó hatással bírnak,ha reggel beveszi az ember akkor este is még ugyanolyan hatása van mind bevétel utáni órákban/retard tabletták/

Rendszeresen nem jó a magas várnyomásosnak az alkohol.

/30 éve vagyok vérnyomásbeteg,sokat átéltem ez ügyben./

2012. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!