Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Krónikus fáradtság-szerű...

Krónikus fáradtság-szerű tünetek ellen vmi? Nem hat a kávé, sem a vitaminok, mindenhol elalszom, ha időben lefekszem, akkor is fáradt vagyok egész nap.

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 18:15
 1/8 A kérdező kommentje:
pedig nem szabadna ilyennek lennem, hisz végzős vagyok, tanulnom kell érettségire, továbbá mellette dolgozom is, szinte mindennap és ott is oda kell figyelnem, szórakozni már szinte egyáltalán nem járok, mindig csak az jár a fejemben, hogy mikor aludhatok végre.. előfordult már többször is h órán elaludtam:/
2011. febr. 26. 18:17
 2/8 anonim válasza:
Talán csináltatni kellene egy teljes kivizsgálást.Főleg vérvételt. Lehet vérszegény vagy.
2011. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vegyél valami vitamint! Béres csepp+ C vitamin, vagy Magnézium, ilyesmik!
2011. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak most van ez veled,vagy màr regóta,mert ezt a tavasz közeledte is okozhatja,vagy valamilyen vitaminhiàny.Egy vérkép nem àrtana.
2011. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb karácsony óta van ez, akkor 1 hónapig beteg is voltam, nem volt időm egyáltalán pihenni, minden szabadidőmben dolgoztam, még a 2 hetes karácsonyi szünetben is. Supradynt azt szedek, nem vettem észre tőle változást. Sokszor vagyok már úgy, hogy inkább lefekszem aludni tanulás helyett, mert már nem bírom, de hát ez sem megoldás. Az háziorvosomat már kértem, hogy adjon beutalót a laborba, hogy csináljanak egy teljes vérképet(ez nagy szó, mert egy régi "trauma" miatt nagyon félek a tűtől, mindig az ájulás szélén vagyok), de a doki szinte kinevetett és mondta, hogy ilyenre ő nem fog beutalót adni, inkább pihenjek többet.
2011. febr. 26. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor igenis erősködj, vagy mondjon valamit, mit kezdj magaddal, mert így nem mehet tovább. pihenj többet... ennyit még az is tudna mondani, aki nem orvos. addig hajtogasd neki, amíg meg nem unja. én már megtanultam saját káromon. volt olyan, hogy ügyeleten (akkor úgy tudtam, torokgyulladásom van - háziorvos szerint-) hazaküldtek 40°os lázzal, hogy mit akarok én itt, egyébként másnap kiderült, hogy tüdőgyulladásom van. idióták ezek az orvosok, de ha ez a munkája, legalább valami hasznosabb tanácsot adjon már. vagy mondd meg neki, hogy ha mégis valami bajod van, és nem derül ki időben, beperled :D na jó, csak vicceltem :)
2011. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia Kedves kérdező!

Nekem is ez a problémám van, egy két hónapja már most így visszatekintve, és kezdem már megelégelni.

Én is most fogok érettségizni.

Én is a fenti krónikus fáradtságot tapasztalom, annak kivételével, hogy nem alszom el mindenhol, csak este az ágyamban. De ezenkívül nyomott az agyam, és a tanulást se veszi jól, pedig most pont ennek lenne itt a fő időszaka. Én még a tagjaimban is érzem a fáradtságot, és ez idő óta elég szétszórt vagyok, pedig régen pontos voltam és felettébb figyelmes a kötelességeimet illetően is.

Lehet h ez a vérvétel nem rossz ötlet...

2011. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Vérvétel! RÖhej hogy az orvos ettől ódzodik! aztán ha valami nagy gáz van, majd megy a biróságra mi?!

Igenis vérvétel az első, a háziorvos nem szakorvos, de még szakorvos se fog véleményt mondani vérvétel nélkül.


Létezik Krónikus fáradtság nevű betegség, amiből igen nehéz kikeveredni és gyógyulni.

2012. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!