Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 18 éves vagyok, péntek óta...

18 éves vagyok, péntek óta tejesen kivagyok. Folyton idegesség jön rám (olyasmi mint amikor a vizsgák előtt izgul valaki, csak 4x olyan intenziv). Nem tudok aludni, remegek, meg nagyon kóvájgok, mi lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Gyomorideg, meg hidegrázás (mikor fáradt valaki nagyon). Sajna kéytelen voltam streszoldót bevenni, valami homoepátiás cuccot találtam itton, és attól egészen megnyugszom, pedig kevesebbet vettem be mint az ajánlott 5 golyó. Viszont enálkül teljesen rosszul leszek ... mi lehet a kiváltó ok? Nem stresszeltem semmi miatt az elm

últ hetekben, szóval fogalmam sincs. Most fog megjönni a havim, de nem tudom képes e ez akkora gubancot okozni :P. Meg vannak kisebb gyomorpanaszaim is, mint pl émelygés, nem tudok enni csak nagyon kis falatokat :P. Lehetséges hogy valamiféle virus?


2011. szept. 27. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én erre azt mondanám, hogy szorongás, nekem speciel sose voltak ilyen tüneteim vírustól. Ha nagyon vékony alkatú vagy, estleg sokat fogytál mostanában nézesd meg a pajzsmirigyed. Még kezdj el szedni Magne B6ot(bár ez akkor fog igazán hatni ha valamelyik hiányától lépett fel az idegesség.)
2011. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fogyatam sokat, de már két éve ... igy is fenn áll a pajzsmirigy probléma?

Egyszer volt, még úgy négy éve egy virus, ilyen hasmenéses dolog, újévet álmatlansággal, és félelemmel ünnepeltem xD jó buli volt kb 4 napig ne aludni semmit :)

Ma igyekszem elmenni orvoshoz, bár attól tartok az itteni orvosok nem sokat foglalkoznak a betegeikkel :P, ha pedig igen akkor nem értenek semmihez -.-"

2011. szept. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!