Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mosószer és öblítő allergiája...

Mosószer és öblítő allergiája valakinek, milyen tünetei vannak? Mosódióval megszűntek a tünetek?

Figyelt kérdés

13 éves lányom 1 éve szenved ekcémával, járunk pulmonológushoz, gasztroenterológus, de még nem találtak pontosan semmit, most várjuk újból a vérvételt amit egy évvel ezelőtt is megcsináltak, de minden ételsorra negatív eredmény jött ki.

A gyerek bőre száraz, hajlatokban vörös és apró vízhólyagok jönnek ki, ha elvakarja akkor megnagyobbodik a seb és nedves vizes váladék jön ki belőlle és csak egy két napra húzódik vissza majd újból kifakad. Már megjelentek a melléin is ezek a sebes vizes csúnya bőrelváltozások.

Valaki aki tudna segíteni, kérem segítsen mert szegény gyerek már nagyon szenved ettől a betegségtő.


Már természetes alapanyagú mosódióval mosok és ecettel fertőtlenítek, valamint bizonyos ételeket is kiiktatunk amit allergiát okozhatnak , de még mindig semmi eredmény.

Bár a mosást még csak most kezdtem el ezzel a dióval, remélem eredményes lesz.

Ha valakinek lenne valami jó ötlete, hogyan tudnánk még ezen javítani azt megköszönném.


2011. máj. 11. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fémérzékeny vagyok,és amikor bonux mosóport használtam tele lettem kiütéssel.Később kiderült sok benne a fémrészecske
2011. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jobbulást kívánok neki!

tippem sincs, mitől lehet..:(

2011. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pataki Éva ***** válasza:
Szia! Megnéztem mi az a mosó dió...hát külföldi termék. Én mindig azt hallottam, és láttam a 20 éves egészségügyi múltammal, hogy házi szappant ajánlottak...az magyar, természetes, és nagyon sok mindenre jó, akár a korpás hajra is.De mosásra mindenképp, mert jól és vegyszermentesen tisztít, na és olcsó.( Piacokon még most is árulnak házi főzésű szappant)Az allergiának egyébként a tünetei sokszor a bőrön jönnek ki, akkor is ha annak belső okai vannak.Sanos a táplálékaink tele vannak olyan anyagokkal amit nem is ismerünk, és nagyon nehéz kiszűrni, mi az ami nem jó. A természetes táplálék bevitele nagyon fontos.A sok táplálék kiegészítő között találtam valamit ami nem kiegészítő, hanem maga a táplálék, nagyon finom és ezzel helyettesítem minimum a napi egyszeri étkezésemet. Nekem ez sokat segített.Üdvözlettel Éva
2011. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!