Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat ennyire a fejem?

Mitől fájhat ennyire a fejem?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen azért írtam ki ezt a kérdést hogy kinek mi a véleménye mert én már ezer dologra gondoltam.Mostanában iszonyatos fejgörcseim vannak,amikhez hányinger párosul.A vérnyomásomnak semmi baja.Nem magas nem alacsony nem ingadozik.Mindig normál értéket mutat.A pulzusom viszont sok.Párhete váltottam munkahelyet,és olyan munkarendbe vagyok ami teljesen fel borította az életemet.Kb 4napig hullafáradt vagyok pár óra alvással utána meg jól kipihenem magam.Majd vissza a négy nap hajtásba.

21/N


2011. aug. 15. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy migrén? Olvass utána.
2011. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.Ez mostanában alakult ki..azért gondolok arra hogy az új munkahely borította fel az élet ritmusomat annyira hogy valószinüleg ezt a szervezetem nem bírja és igy jelzi vagy csak még szokatlan...
2011. aug. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!