Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sosem volt még herpeszem....

Sosem volt még herpeszem. Nagyon csúnya. Ez normális herpesz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 15. 19:07
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ha vékony tüvel leveszem óvatosan a szárazat gyorsabban elmúlik???

2011. aug. 15. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú, ez elég szép lett:) Nekem is sűrűn van, általában a számon, de ennél kisebbek. De normális szerintem, sok fajtája van, van akinek a fülén nő ki, van akinek az orra alatt, szájon gyakori, száj körül, ne,i szerven, stb. Van akinek apró és van akinek nagy. Nem ajánlom, hogy tépkedd, max ami magától jön le, mert ha feltéped véletlen, nagyon tud fájni és újrasebesedik és még tovább tart, még meggyógyul. Patikában lehet venni rá krémeket, nagyon picik és elég drágák (1000 körül van), azzal lehet genegetni, telviran krém pl, vagy van másik is. Van Telviran tabletta is, bár ebben az állapotában nem nagyon érdemes már elkezdeni, ezen már nagyon nem segít. Én jóddal szoktam kenni, az gyorsan szárítja, mikor már jól leszáradt, akkor körömvirág krémmel, az meg puhít is és így könnyebben leválik a száraz rész. Aloe Vera is jó rá állítólag, bár nekem nem segített. Mindig tiszta kézzel nyúlj hozzá és kerüld a más által már használt poharat, evőeszközt.
2011. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
szerintem ótvar...nem herpesz....
2011. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fenistil herpesz krémem van rá...
2011. aug. 15. 19:35
 5/7 anonim válasza:

egyszer nekem is jött ki ilyen nagy...belső lázam volt akkor...

kell egy kis idő az elmúláshoz :/

de normális herpesz

2011. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Sószappan---> gyógynövényboltban kapsz...naponta többször mosd át vele


Egyél sok C-vitamint, mert immunrendszer gyengeségnél hamarabb előjönnek a vírusok ez is az. És hamar elmulik tőle


Egyél mindennap ha teheted FOKHAGYMÁT---ha a rossz lehelet akadályoz, akkor vágd fel kis darabokra a gerezdet és egy pohár folyadékkal nyeld le így nincs szájszag


Ha még csak viszket vagy ég akkor ketté vágod a fokhagymát és jól bedörzsölöd vele és elmulik. Mert a fokhagyma nagyon erős vírusölő hatású


Fogkrémmel kend be


Jegeld


A sok hülye kencefice csak kiüríti a pénztárcád, nekem is ilyen szokott lenni és mióta ezeket hallottam egy természetgyógyásztól azóta beválik, vagyis egyszer elkezdtem aztóta nem jön ki mert nem adok esélyt rá.


A lényeg h ne hagyd legyengülni az immunod, mert főleg megfázás, láz, és gyenge immunosoknál jön ki.


De ha gyógyszer mellett döntesz, van olyan amiből beveszel minden hónapban egyet és nem jön ki. Háziorvos írja fel.


Jó egészséget! :)

2011. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én herpach-ot használok a herpeszre. ez egy feloldódó tapasz, amiben hatóanyag is van. 4 nap alatt rendbeteszi!
2011. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!