Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jött tegnap egy herpesz a bal...

Jött tegnap egy herpesz a bal felső ajkamra. Nagyon dagadt és csúnya, de nem csak a herpesz, hanem a szám is nagyon feldagadt körülötte. Ez normális? Súlyos lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 08:34
 1/8 poiu ***** válasza:
Ez kellemetlen, de gyakori. Fuss a patikába, kérj kenőcsöt.
2011. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani rá valamilyen kenőcsöt? Nem tudom mi lenne a legjobb rá. Egyáltalán mit tudnék kezdeni vele, hogy minél hamarabb eltűnjön?
2011. febr. 23. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Zovirax vagy Telviran. Nagyon jó rá az aloe kaktusz levelének a nedve, mint természetes gyógymód. Illetve egyik ismerősöm esküszik a bioptron lámpára (persze akinek van, mert nem olcsó mulatság, meg szerintem hatása sincs)
2011. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj.:( Kenőcsöt egy csomót próbáltam, nem jók rá, csúnya a herpesz, de sokx van, már nem is az zavar, úgy megszoktam, úgysem tehetek ellene, hanem h olyan dagadt a bal felső ajkam. :S És ilyen még sosem volt, hogy feldagadt volna.
2011. febr. 23. 11:20
 5/8 poiu ***** válasza:
Igen, a Zovirax biztos jó. A patikus meg mindent tudnak, nyugodtan emgkérdezheted. Pár napig nem árt, ha odafigyelsz az ételre, sokaknak a savas, vagy savcsináló dolgok hozzák elő...
2011. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10:01-es vagyok


A párom is nagyon sokat szenvedett vele. szinte folyton herpeszes volt a szája. Neki az orvos Telviran kapszulát adott. 2 doboz belőle egy kúra, azóta még nem volt neki.

2011. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális én a Herpach nevű feloldódó tapaszt szoktam használni és nagyon tetszik, mert nem is látszik, gyógyít is és nem tépi le a vart a sebről, mert hogy feloldódik.

K

2011. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aktuális lenne, ha nem lennének mindig olyan nagyok.:S Rá sem fér a tapasz. :D Most már múlik amúgy, szép száraz, de még napok kérdése, mire az egész leesik és elmúlik. :S
2011. febr. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!