Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor a legkisebb dolgok...

Sokszor a legkisebb dolgok miatt is ingerült vagyok. Mitől lehet ez? :O :S

Figyelt kérdés
Egy aprócska rossz szó, és máris olyan ingerült leszek. Sokszor vagyok feszült, rosszul alszom. Egyre sűrűbben van ilyen...szinte már minden nap. Mitől lehet ez? van valami mód, amitől újra helyre áll a "lelki béke"?
2011. aug. 17. 21:13
 1/5 anonim válasza:

lehet vashiány

attól ingerült lehetsz meg alvászavar is felléphet..meg fáradékony,sápadt stb. lehet rá gyógyszert kapni

de amúgy nő vagy? mert az ingerlékenység akkor lehet a menstruáció miatt is

De ezt így pontosan nemis lehet megmondani ennyiből.Szerintem menny el orvoshoz az a biztos

2011. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok, lány és jelenleg nem menstruálok, és igen, vashiányom volt1/4-e a normális számnak kb.
2011. aug. 17. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

vagy magnéziumhiány


háziorvos elküld vérvételre!

2011. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is vizsgáld meg magadban, hogy van-e valamilyen lelki oka ennek az ingerültségnek (pl. egy hosszabb ideje tartó, nyomasztó probléma). Ha van, dolgozz a megoldásán.


Ezen kívül van egy reklám is, amely ezzel foglalkozik, mégpedig a magnézium hiánnyal. Vegyél Mg pezsgőtablettát, és kezdd el inni, figyeld, hogy van-e bármilyen hatása (1-2 hetet azért adj magadnak és a pezsgő tbl-nak).


Ihatsz citromfű teát is, jó hatású az idegekre, alvásra. Sportolj, meditálj... vezesd le a feszültségedet, ezzel az alvásod is helyre állhat.


Súlyosabb esetben természetes alapanyagokból készült nyugtatót is szedhetsz, illetve ha nem tudod megoldani a problémát, akkor fordulj orvoshoz (ne halogasd!).


Jobbulást!

2011. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)
2011. aug. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!