Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy gyárban dolgozom 3 műszakb...

Egy gyárban dolgozom 3 műszakban. A gond ott van, hogy már a gyáron kívül sem tudok kikapcsolni. Szinte állandóan feszült vagyok és ingerült. Hogy oldjam meg a problémát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Monoton az életed, három műszak és elfáradtál. Szinte a külvilágot nem is ismered. Ott töltöd az életedet. Nincs sok szabadidőd, esetleg kikapcsolódásra, egy kis shoppingolásra, egy kávéra beülni valahová, vagy könyvet olvasni.
2010. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbe a fokozott vitamin bevitelre koncentrálnék.

A MagneB6 jó az idegi kimerültségre, de a Lecitinről is jókat hallok.


Ha ezeket nem szeretnéd vagy nincs rá pénzed akkor próbálj meg valamit sportolni. Az én anyukám szellemi munkát végez és azt nehéz kipihenni, így minden este elmegy futni. A kínaiba vett egy melegítőnadrágot ami vastagabb és így minden este eltud menni a közeli parkba.


Vagy ha ez sem tetszik vagy nem kivitelezhető akkor javaslom, hogy próbálkozz agykontroll féleséggel. Ez a kis "kódolás" segít levezetni a naponta rád nehezedő problémákat.


Remélem tudtam segíteni! :)

2010. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Állítólag a futás, ill. egyéb testmozgás rendkívül oldja a feszültséget, + még "boldogsághormont", azaz endorfint termel.
2010. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

A sport az megy,de úgy látszik,ez már kevés.

2010. febr. 1. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Pedig nem vagyok olyan idős, hogy már most életúnt legyek. Ez van, a gyári munka (főleg mostanában) tönkretesz mindenkit.
2010. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne dolgozz egy fos gyárban mondjuk..
2016. nov. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!