Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában elég ingerült...

Mostanában elég ingerült vagyok. Úgy érzem, hogy semmi sem jó, hogy semmi nem úgy alakul, ahogy kellene. A párkapcsolatom amolyan se veled, se nélküled kapcsolat. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom, de ugyanakkor szörnyen idegesítő is tud lenni. Mit tehetnék ez ellen?
2011. febr. 27. 03:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Most van egy nagyon rosz periódus, és nem csak nállad, mindenkinél. Meg vannak az emberek zakkanva, várj egy pár napot, vagy hetet, hátha normalizálódik a helyzet.
2011. febr. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Örülök, hogy írtál. Kicsit már kezd elviselhetetlen lennie ez a periódus.
2011. febr. 27. 04:11
 3/10 anonim ***** válasza:
biztos hogy van valami problemad ami elohozta ezt az erzest. meselj,mi a baj?
2011. febr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
most nezem hajnal 4 ora volt mikor irtal. miert nem aludtal mar?
2011. febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok most, valami van a levegőbe. Szüleim is élnek, van barátom, vannak haverjaim, mégis olyan egyedül érzem mindig magam, és emiatt folyton ideges vagyok. 21/L
2011. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi a baj? Nem vagyok biztos a párkapcsolatomban sem. Úgy érzem mostanában, hogy az életem bizonytalan talajon áll. A családommal jól kijövök, úgyhogy nem arról van szó. A baráti társaságom széthullott, és nagyon hiányoznak, főleg a legjobb barátnőm, akivel eddig mindig mentünk valamerre bulizni. Valahogy minden kihullott a kezeim közül. Már semmiben sem vagyok biztos.
2011. febr. 28. 04:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem bírtam aludni. Ilyenkor néha rám jön a szorongás. Egy idő után elmúlik, de este biztos előjön. Meg van amolyan "ha férjhez megy a barátnőd, akkor te rád is rád jön a férjhez menés" dolog. Elég ragályos. Szeretnék már gyerekeket, mégis úgy érzem, hogy nem éltem még ki magam. Általában nem szoktam ilyen bonyolult lenni, de most eléggé összezavarodtam. 23/L idén leszek 24 éves
2011. febr. 28. 04:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez mellett megszoktam, hogy a családom, és a legjobb barátnőm is nagyon optimista személyiség. Ha velük vagyok, akkor semmi sem tűnik rossznak. Az ő jókedvük rám is átragad. A barátom viszont minden miatt siránkozik, vagy problémázik. Sajnos olyan vagyok, mint egy szivacs. Ha túl sokáig vagyok negatív környezetben, akkor én is negatív leszek, és ez annyira idegesítő.
2011. febr. 28. 04:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan így vagyunk ezzel, mint te, ha sokat vagyunk negatív környezetben, akkor mi is azzá válunk... De jó ez neked? Mert én amint kiszabadulok a negatív környezetből jól érzem magam, boldog vagyok és tele életkedvvel.

A párkapcsolatod annyira fontos neked, hogy képes lennél életed végéig boldogtalan lenni?

Amúgy valóban most ilyen időszak van, nemsokára kisüt a nap, felpattannak a rügyek és bolond lesz, aki még úgy is folyton szomorkodik, várj egy kicsit.

Most az emberek általában is bizonytalanok, nem könnyű az élet, de ez csak egy hullámvölgy, majd rendeződik minden és sokkal jobb lesz meglásd. Ha sokan elkezdenek dolgozni, majd optimistábban fognak hozzáállni a dolgokhoz és talán a tv-ben sem ezt a sok szörnyűséget fogják csak levetíteni.

Kitartás, lesz ez jobb. Fel a fejjel.

2011. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást! Aranyos tőled! Megfogadom a tanácsod és kitartok.
2011. márc. 1. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!