Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha fáj a szívem (vagy az...

Ha fáj a szívem (vagy az környékén), akkor az idegességtől?

Figyelt kérdés
1 éve vettem észre, hogy ha összeveszek valakivel, vagy valamiért felidegesítem magam, akkor elkezd fájni a szívem, és nehezebben veszek levegőt. Persze nem leszek rosszul, csak érzem hogy valami nincs rendben. Ez a nehéz levegővétel nagy melegben is elő szokott fordulni, mint pl ma.. A fejem is fájt, kicsit szédültem is.. Ezek miért vannak?
2011. aug. 18. 15:44
 1/6 A kérdező kommentje:
+ha nagy levegőt veszek a fájs közben, akkor nagyon belenyilal..
2011. aug. 18. 15:46
 2/6 anonim válasza:
ne idegeskedjél annyit, a stressz is okozhatja!
2011. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az lehet.. A nővérem pasija rohadt bunkó, beképzelt, és kimondta már hangosan hogy "ÉN TELJESEN TÖKÉLETES VAGYOK." És komolyan gondolta!!! Ja meg az egyetem nem érdemelte meg őt! Ezért a nővérem is sokat stresszel, ami miatt én is idegeskedek! De ő természetesen nem akar vele szakítani.. Mert Ő NEM OLYAN! Hát nem is tudom, ink

bb egy bunkóval akarja leélni az életét? Meg a volt pasija meghalt.. Azt most nem mondom el hogy, amúgy tv-be is volt de tök mindegy.. Annyi hogy ő is közel állt hozzám, jófej volt mindenkivel! Aztán meghalt.. 2 éve történt. A képe azóta is a szekrényen van. Meg ugyebár 13 évesen anyummal sokat veszekszek, meg amúgy is makacs vagyok, meg nagyképű is itthon, ezért vannak "KIS" viták..

2011. aug. 18. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha felidegesítenek, biztos felmegy a vérnyomásod! :D A szédülés, fejfájás vérnyomásingadozástól is lehet! Hány éves vagy?

Nekem akkor szokott a szivemnél fájni/ nyilalni, mikor a megszokottnál több kávét iszom. Te szoktad fogyasztani, és mennyit naponta?

2011. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

13/L

Néha szoktam kávét inni, nem sokat, felhígítva tejjel. Olyan 2-szer hetente.

2011. aug. 18. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem sok...
2011. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!