Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 19 éves nőként mennyire...

19 éves nőként mennyire "normálisak" a hőhullámok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19 éves nőként nekem is vannak hőhullámaim, de nekem hormonális gondjaim vannak, szóval...
2011. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Most kánikula van. Ettől is lehetnek azok a bizonyos hőhullámok:)
2011. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát én ne mtudok róla, hgoy lennének, mármint honnan tudjam? de már meghalok, tényleg, anyám röhög rajtam, hogy "na mi az, ilyen hamar beköszöntött a változókor"? De közben ez nagyon idegesít...
2011. aug. 21. 22:22
 4/17 anonim ***** válasza:
De ha máskor nem fordult még soha elő, akkor valszeg tényleg az idő:)
2011. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Tehát el kéne menni nőgyógyászatra, vérvételre,kivizsgálásra.
2011. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem csak most fordulnak elő, már régóta. LEgalább két éve. Télen-nyáron...
2011. aug. 21. 22:39
 7/17 anonim ***** válasza:
És milyen más problémáid vannak még? Érdemes lenne egy endokrinológust meglátogatnod.
2011. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz? nem tudom, hogy össze függ-e, de rengeteget fáj a fejem, alvászavaraim vannak (álmomban járkálok, kiabálok, beszélek, minden éjjel)

Őőőő... sokat ropog a csuklóm, és sokat fáj is (reumás vénasszony vagyok már most... :S )

Milyen egyebekre gondolsz?

2011. aug. 21. 22:57
 9/17 anonim ***** válasza:

Annyira nem normális, hogy én pl. 57 éves vagyok és nekem nincsenek hőhullámaim, de egyéb változókori tünetem sem!... :-D


Menj el nőgyógyászhoz, de jó lenne, ha nem hagynál különféle hormonális gyógyszereket magadba tömni, mert attól további bajaid lesznek...


A FITOÖSZTROGÉNEK (növényi hormonok) remekül tudják rendezni a hormonális problémákat!

Ha túl alacsony a hormonszinted, akkor megemeli, ha túl magas, akkor lecsökkenti az optimálisan legjobb szintre!

Mindezt úgy, hogy nem halmozódik fel a szervezetben, hanem 12 óránként kiürül.


Szinte minden zöldségben, gyümölcsben, gabonafélében vannak fitoösztrogének több-kevesebb mértékben...

(Pl.: kenyér, eper, dinnye, stb.)


Nagyon jól rendezi a hormonszintet a SZÓJAVIT FORTE kapszula (szabadon vásárolható patikákban, DM-boltokban, Rossmann-boltokban)...


Fantasztikus még a fitoösztrogénekben, hogy bizonyított rákmegelőző hatásuk is van!


Kb. 2-4 havi folyamatos szedés után várható érezhető hatás.

2011. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fejfájás és alvászavar is lehet hormonális zavartól. Am általános ilyen tünetek a hízás/fogyás, depresszió/szorongás, túlzott szőrösödés/túl kevés szőr, menstruációs zavarok, stb.
2011. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!