Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy 14 éves fiúnak még fog nőni a pénisze? Normálisak csak!

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetséges
2011. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Légyszi kort is írjatok meg tapasztalatokat!
2011. máj. 25. 21:09
 3/9 anonim válasza:
igen biztosan fog noni.
2011. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az emberi test növekedése a 20as évek elején áll meg, sztem fog még nőni
2011. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, megnyugodtam
2011. máj. 25. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Normálisak csak?? Ne haragudj,de ez nem normális kérdés.

Ott van előtted a neten minden,amire kíváncsi vagy.Beütöd a keresőbe,hogy pénisz méret,pénisznövekedés,vagy bármi,ami az eszedbe jut,és több ezer választ fogsz kapni rá.

A pénisz különben 18-20 éves korig nő.A magyar átlag 13-16 cm.És nem kell nagyobb,mert mindenre elég.Nehogy azt hidd,hogy aki veri a mellét,hogy neki 22,az egyszer igaz,és másodszor,a nőknek kellemetlen,mivel kb 6-8 cm a hüvely.

2011. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert a pénisz növekedése az IQ szinttel is összefüggésben van! Tehát nagyon figyelj oda, hogy legközelebb mekkora hülyeségeken gondolkodsz!!!
2011. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tombiii válasza:
14 évesen tök természetes ha egy fiú a méretével van elfoglalva...márha fiúvagy...hameg lány akkor meg valószínű azért irod mert kétségbe vagy esve h a párodnak kicsi a farka...kicsi farokkal is ugyanolyna élvezeteket lehet nyújtani
2011. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak 14 évesen van elfoglalva. Én 10el több vok de én is:) Nekem egy masszázs segített növelni 3cm-et:) Ráadásul élvezetes is a masszázs:)
2011. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!