Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szoctámot kapok és rittig egy...

Szoctámot kapok és rittig egy hónapban van az éves ká rtyadíj és a groupamához is 1900 ft valami biztosítási díj normálisak ezek?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok, nemértem mért nem figyeli a rendszerük ezt. Alig tudok kijönni mert legalább tizenhét még az albi is, ezek meg egybe huzzák le az embert. Bár most két nap után az éves díjat visszanyomták de akkor meg minek vonták le? Olyan hülyeség hogy amikor minimum száz ezer ment rá havonta pár évig az jó volt nekik most meg majmok. Titeket nem idegesít hogy vonnak állandóan, oszt ők meg használják a pénzünket amúgy is.
2010. júl. 8. 09:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!