Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Parodontax fogkrém használ a...

Bebeyke kérdése:

Parodontax fogkrém használ a fogínyvérzés ellen? Kérek válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Passz. Én a fogorvosom javaslatára kezdtem el használni, de nagyon sokáig nem vettem észre javulást.

Mostanra elmúlt a probléma, de meg nem mondom miért.

2011. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mennyi idö volt mire javulást vettél észre?
2011. okt. 9. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem bevált! Már nem emlékszem, hány nap kellett, hogy hasson, de nem túl sok. Szerintem nagyon jó. De! A fogkrém mellett még egyél sok C-vitamint és igyál sok folyadékot. Minimum 1000 mg Cvit naponta. Meg sok zöldség, gyümölcs! Így biztosabb a gyógyulás.
2011. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Másfél év. :)

Szóval nem vagyok meggyőződve, hogy a fogkrém tehetett róla. Valójában az sem tiszta, hogy mi volt az oka.

Voltam vele fogorvosnál, csináltattam vérképet, kipróbáltam kétféle fogkrémet, öblögettem Corsodyl-lal, kicsit csiszoltam a fogmosási technikámon, rákaptam a rágógumira, majd abbahagytam, vitaminokat kezdtem el szedni.

Élő ember nem mondja meg, hogy mi segített.

Ettől függetlenül rákaptam a Paradontaxra, mert mint fogkrém jónak tűnik, és a Tescóban sokszor van 2-t fizet, 3-at kap.

2011. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem jobban vérzett, mint előtte, úgyhogy 1 hónap után abbahagytam.
2011. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem alatt kezdett el vérezni a fogínyem, ezt használtam több mint fél évig, de nem használt, csak szülés után múlt el magától..
2011. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 reno010 válasza:
az íze borzasztó de biztos hat :)
2011. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,


a Parodontax is jó,de itt nézz körül:

[link]


Nem olcsó egyik termék sem,de én már ezeket használom idestova 10 éve(fogkrém,kefe,stb):)Fog.asszisztens vagyok,hidd el,ezek a legjobb termékek,sajnos csak az áruk húzós...

2011. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem nagyon bevált, szokott vérezni az ínyem, ilyenkor veszek egyet, és egy hét alatt elmúlasztja, az ízét is jobban megszerettem, mint a rendes fogkrémét. Amit szoktam még, az a cserszömörcés szájvíz, az is nagyon jó

[link]

bármelyik drogériában van

2014. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!