Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most mit tehetnék, ha 20...

Most mit tehetnék, ha 20 évesen egyetlen örömem az életben az evés, de még az sem, mert utána bőgök, hogy dagi vagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy az egyetlen örömöd? Biztos vannak barátaid, menj el velük valahova, akkor is biztos boldog leszel:)

Egyébként ha szeretsz enni, de duci vagy, miért nem csinálsz a kajának megfelelő mennyiségű tornagyakorlatokat, vagy sportolsz.. :) Én is ezt csinálom, igaz én 50 kiló vagyok de vacsora egy egész pizzát simán betolok, utána várok kicsit, és tornázok vagy elmegyek futni, ilyesmi..:) Szerintem te is csináld ezt:)

2011. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

keress fel egy jo pszichologust es beszelgess el vele.


menj el egy AA talalkozora es hallgasd a tobbi nyomorult sirankozasat es talan belatod, hogy micsoda szuper eleted van es meg uj embereket is megismerhetsz.


menjd konyvtarba, fuss, irj novellat, uszd at a Balcsit, jelentkezz menhelyre onkentesnek, akarmit.


es meg ezer egy dolgot ki tudunk talalni neked amivel elfoglalhatod magad, mert szerintem qrvara raersz es unalomuzonek eszel.

2011. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nincsenek barátaim, nem is merek közeledni, ha meg kell szólalnom egy idegen előtt idegroncs leszek...

Másodiknak: Marhára nem érek rá unatkozni. Egész nap takarítanom kell itthon, meg gyerekre vigyázni...

2011. aug. 26. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert biztosan tudnál barátokat szerezni:) Ha már nem jársz suliba, menj el valami tanfolyamra, ott biztos h megismerkednél valakivel, aki a barátod lenne:) vagy ha aerobic-órákat vennél, ott is meg tudsz ismerkedni, először beszélgetsz az oktatóval bármilyen indokból kifolyólag, hogy hogyan étkezz, otthon hogyan tornázz, ez a testednek is jót tenne. és utána már a többiekkel is el tudnál beszélgetni. de ne úgy menj oda hozzájuk, hogy majdnem sírsz, hanem mosolyogva, vidáman:)

Biztos, hogy ahol laksz, van egy csomó lehetőség arra, hogy ismerkedj, munkahelyen, iskolában, akárhol:)

2011. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hiába van lehetőség ismerkedni, ha nem akarok... Egyébként még suliba járok.
2011. aug. 26. 22:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz ismerkedni, akkor ne siránkozz..már bocsi.. de ha szomorú vagy amiatt, hogy nincsenek barátaid, és nem is akarsz találni..

De az evéssel kapcs. tényleg azt kéne hogy tornázni is nem csak bánatodban felzabálni az egész hűtőt aztán meg siránkozni, hogy jajj de kövér vagyok..ha tudod hogy csak dagadsz a kajától, minek eszel? mikor eszel, nézz fehérneműbe a tükörbe( teljes alakú) és akkor elmegy az étvágyad..

egyébként van egy bnőm, ő is Nagyon-nagyon kövér, ha nekemjön mindig fellök:D de ő pont a te ellentéted, ő jól érzi magát, és úgy viselkedik meg öltözködik mint egy 40kilós lány.. nagyon kiábrándító..na mind1, azért remélem jobb lesz a kedved, vagy megváltozik a véleményed:)

2011. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Földön az emberek többsége sovány. A kövérek azért olyanok, mert sokat zab... vagyis esznek. Egyél annyit, mint egy szegény, ne autózz, járj mindenhova gyalog, értsd meg: ne egyél. Aki azt mondja, nem tud lefogyni, az beteg, méghozzá agybeteg.
2011. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan igazi, idegesítő, semmitnemakaroksemminemjó kövér hisztis p_csa lehetsz. És ezt nem cseszegetésből mondom. Az írásodból ez derül ki. Jobb is, ha nem ismerkedsz.
2011. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak: sosem szoktam hisztizni senkinek, midnig igyekszek mindenkinek segíteni, és nem a terhére lenni... : (

De azért köszönöm...

2011. aug. 28. 16:03
 10/10 anonim válasza:
Call of duty modern warfare3.
2011. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!