Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegség-e, ha valaki egyetlen...

Betegség-e, ha valaki egyetlen öröm forrása az evés, vagy legalábbis úgy tűnik?

Figyelt kérdés

A kóros volta abban áll véleményem szerint, hogy a személy rendkívül igényes és válogatós arra nézve, hogy mit eszik és ha maximálisan igyekeznek (a lehetőségekhez mérten) a kedvében járni, akkor sem elégedett.

lehetőségekhez mérten=többnyire az általa elfogadott, szeretett ételeket kapja

Mivel lehet javítani a helyzeten, ha lehet?


2011. máj. 12. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezentul nem kell kiszolgálni,majd megcsinálja magának ahogy neki jo.Neked ki jár a kedvedben??
2011. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez azért nem annyira egyszerű, én sajnos most nem dolgozom, úgy is mondhatnám, hogy ki vagyok szolgáltatva.

Joggal lenne elvárható, tehát, hogy briliáns kiszolgálásban legyen része, ezt szerintem így gondolja. Beszélni vele erről, vagy leginkább semmiről sem lehet.

Bármennyire is igyekszem az elvárásait szem előtt tartani, még sem elégedett. Véleményem szerint ez nem tudatos, ezért fordult meg a fejemben, hogy ez már betegség és kezeltetni kellene. De erre sincs sok esély, hogy alá vetné magát.

Egy téves rögeszme miatt kevesebbnek érzi magát nálam.

2011. máj. 16. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!