Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma egész nap furán vagyok,...

Ma egész nap furán vagyok, nagyon melegem van, nem tudok mit kezdeni magammal, rossz érzésem van. Ez a hőségtől van? Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én egész nap feküdtem, nem csináltam szinte semmit. Fájt a fejem, szédültem, stb. Nagyon nagy meleg volt, de állítólag hétvégén jön az enyhülés.
2011. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem csak te vagy így vele! Én is napok óta szenvedek és őszintén szólva nem tudom az okát. Folyton az jár a fejemben, hogy semmi okom problémázni, mégis úgy érzem, mintha valami bajom lenne az egész világgal. Egyik percben minden oké, másikban semmi sem jó.

Ne aggódj, elmúlik! Addig pedig próbáld magad lefoglalni valamivel, én épp Honfoglalózni készülök!

2011. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, én is szédültem... köszi a válaszokat :) elfoglalom magam, mindjárt megyek hajat mosni, aztán sétálok egy picit :)
2011. aug. 26. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Tudjátok mi az az aszfaltozás? Ma és tegnap is voltak az országban olyan emberek, akik nem a szobában fekve töltötték a napot, hanem a forró aszfalt mellett! Simították, egyengették. Ezeknek az embereknek lehet, hogy nincs netje, de attól még ugyanúgy melegük van, (ha nem jobban :)...) mint a többi embrtársaiknak. Nálad hány fok van a szobában? 30? Mert a forró aszfalt mellett kb 60-70!!! Ebbe néha belegondoltok?
2011. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Utolsótól kérdezném, hogy amikor ebédel, akkor belegondol, hogy a világ sok táján éheznek?


Kb. ugyanennyit ért a hozzászólásod! Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb és lehet, hogy valaki a tűző napon dolgozik, de attól még érezheti szarul magát az is, aki irodában ül, nem? Nem kifejezetten a hőségtől, lehet ezer oka, hogy rosszul van!

2011. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

21:21-nek!

Első hozzászóló vagyok. Szívesen elcserélném az egészségügyi nyavalyáimat, amit a meleg még csak fokoz aszfaltozási munkákra!!

2011. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!