Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Esetleg...

Mi lehet a bajom? Esetleg másnál előfordult hasonló? Fontos! Lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy péntek este értem haza egy hosszú kirándulásról. Busszal jöttünk haza, majd 9 óra utazással. A buszban kezdődött, szarul voltam nagyon, előre is ültem meg vettem be daedalont. Azzal nehezen de kibirtam reggeltől délig, utána megálltunk egy hosszabb pihenőre. Indulás előtt b6-ot szedtem, igy du. semmi bajom nem volt. 4-5fele megálltunk egy mekinél, már nagyon éhes voltam, és gondoltam hogy hülyeség de a reggelin kívül addig nem ettem semmit. Kaja, majd a buszon ezekután megint kezdtem szarullenni, még egy b6, az megfogta a gyomrom, igaz szenvedtem azért, Este, fél órával érkezés előtt toltam mégegy b6ot, ugyanis ismét kezdett a róka kikívánkozni. Így hányás nélkül haza is értem, de otthon megint kezdtem szarul lenni, annyira hogy majdnem hánytam is, de aztán csak le tudtam feküdni. A másnap is szar volt,egésznap nem ettem semmit, illetve szarul voltam. Néha javult de akkor is éreztem hogyvmi nem jó. Hozzáteszem, ekkor már 3napja nem tudtam nagywc-zni sem. Egyedül vacsorára lettemjobban, már kajáltam is, elaludtam,semmi probléma. Azt hittem ennyi volt, a mainap is jól voltam, csak most ahogy lefeküdtem az emeletes ágyba éreztem hogy valami nem jó (az előző két napon földszinten aludtam), kavarog megint a gyomrom, és nem tudok fenn elaludni. Le is jöttem, de itt sem sokkal jobb, ha netezek(telón vagyok), kb semmi gáz, de ha becsukom a szemem és próbálok aludni nemmegy itt sem. Ja és végülis tegnap tudtam aztán üríteni, de ma megint nem.... Mi a franc ez? Már 3 napja tart, elegem van.... Segítsetek pls!
2011. aug. 28. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne meglátogatnod egy orvost. Értelmes választ nem kapsz, ha csak nem lesz itt valaki, akinek ugyanez volt a problémája, elment orvoshoz, és leírja hogy neki mit mondott. 21L
2011. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!