Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy szakítottatok a párotokkal, akivel esetleg már régóta együtt voltatok, rövid időre összejöttetek valaki mással, majd rájöttetek, hogy mégis az előző kell?

Figyelt kérdés

Hogy történt? Írjátok le légyszi azt is, hogy mennyi idősök voltatok akkor, és mennyi ideig tartott a kapcsolat, mikor szakítottatok, illetve mennyi idő után jöttetek újra össze!

Persze azok is írjanak, akiVEL szakítottak és akiVEL később újrakezdték!


2011. júl. 7. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szép dolog a remény de ne reménykedj azt mondom.

Én is reménykedtem fél évig, hogy na majd barátnőm visszajön hozzám de nem így lett. Aminek vége annak vége. :(

21/F

2011. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én hiszek benne!!
2011. júl. 7. 21:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi 5 évig voltunk együtt, akkor 25 évesek voltunk. Élni akart , ezért mentünk külön.

Közben nekem lett egy 4 éves kapcsolatom, neki sok futó meg egy másfél éves.

Öt év után tavaly újra összejártunk, de csak szexre, három hónapig, azóta semmi.

Én még szeretem, ő ezt tudja, tavaly meg is mondtam neki, de ő már nem tud úgy szeretni ahogy régen. Szerelmes akar lenni.

Hidd el, ha valaki , aki hisz a reményben az én vagyok ( és a világ legnagyobb hülyéje is egyben... )

2011. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 xxx77xxx ***** válasza:
61%

Szia!

Velem igen!Félévet jártam a barátommal,aztán a legjobb barátja elcsábított és szétmentünk.De 3 hónap alatt rájöttem,hogy a legjobb barátjával hiába szoros a kapcsolatunk,ez bőven nem szerelem,max izgalmas fellángolás-tehát nem igaz szerelem.(okés,erre mostanában jöttem rá,hogy ez max fellángolás volt)

A lényeg,hogy utána kb 1,5 hónappal ismét összejöttem az exbarátommal-és lassan 2 hónapja kezdtük újra.

Sokkal erősebb a kapcsolatunk és nagyon boldogak vagyunk!!

Úgyhogy van remény!!

--annyi negatívuma van,hogy páran erkölcstelennek tartanak emiatt,hogy ugráltam a két fiú között...tény,hogy nem volt szép dolog,és meg is bántam,hogy próbálkoztam másnál...de ha szeretek valakit,mellette vagyok!

Hajrá:)

2011. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 xxx77xxx ***** válasza:
Jah,és 18 éves lány vagyok(előző:)
2011. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre valami bíztató! Hogy jöttetek újra össze? Te kerested fel ismét a barátodat, hogy mégis vele szeretnéd folytatni, vagy ő keresett téged? Örülnék, ha írnál nekem privátot, én sajnos nem tudok :( Egy csomó mindent szeretnék tőled kérdezni, ha nem tartod tolakodásnak...
2011. júl. 10. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen..szakítottam a sráccal..aztán bocsánatot kértem attól a sráctól akit valójában szeretek..először nem akart kibékülni,mert végülis igaza is volt..aztán egyik nap feljött bátyámhoz és meglátta az íróasztalomra kirakva a közös képünket..aztán felhívott..találkoztunk és megbeszéltük a dolgokat,mert azt mondta megbízik bennem,és kezdjük el újra..azóta is együtt vagyunk.17/L:))
2011. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Miért hagytad el őt és mennyi idő után? És hogyan, és mennyi idő után jöttél rá, hogy mégis őt szereted?
2011. júl. 12. 20:47
 9/13 anonim ***** válasza:

velem a barátom 2 éve szakított mert mind1 ezt hosszú lenne elmesélni lényeg hogy nem olyan miatt h megcsalt vagy nem szeret vagy ilyesmi.. (2 hónapot jártunk)

hónapokig nem beszéltünk majd aztán újra és barátok lettünk :) persze én még éreztem iránta de másokkal is jártam.. neki nem volt egy bnője se. aztán egyre szorosabb lett a barátságunk,egyre többet beszéltünk és már 9 hónapja együtt vagyunk boldogságban:)

16L

2011. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 éve nyáron voltunk együtt júliusig..és augusztusba szakitottam vele és jöttem össze a másik sráccal..akkor jöttem rá,hogy igazán szeretem őt,amikor a másik sráccal voltam..a szakitás után (a másik sráccal,nem azzal akit szeretek)2 héttel bocsánatot kértem és tavaly augusztusba jöttünk össze újra:)
2011. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!