Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Lehet, hogy...

Mi van velem? Lehet, hogy pszichésen van minden?

Figyelt kérdés

Rettenetesen fáj a fejem leginkább hátul,levert vagyok,ha fel állok elszédülök,a szemem ki kar esni,cseng a fülem,az arcom az agyam is zsibbad,a szívem sokszor bedobog.Egy kicsit a torkom is fáj.Az idegeim se a legjobbak mostanában ettől a sok fejfájástól.

Tudom orvos...De már nem merek ,nem akarok orvoshoz menni,mert elkönyveltek pszichésnek,hipochondernek.Most is beképzelem hogy ez valami nagy betegség,agyhártyagyulladás vagy valami.

Akinek voltak pszichés gondjai biztos tudja miért nem akarok már orvoshoz menni.

Lehetnek ezek a tünetek pszichésen szerintetek?


2011. aug. 31. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetnek például pánikbetegségtől!!! Én is utálok orvoshoz menni, mert már szerintem sokszor hülyének néztek!!!
2011. aug. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnek pszihésen.Nekem is hasonló van,a torokfájást kivéve,plussz zsiborog,zsibad a kezem lábam.Én is attól félek mindig hogy valami bajom van,de a dokik nem igazán foglalkoznak velem.
2011. aug. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fejfájás, levertség, fülcsengés, szédülés felállás után, alacsony vérnyomásra utal. Igyál sok szőlőlevet. Nekem bevált.
2011. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

nekem 4 éve volt pánikbetegségem.Elmúlt azóta.Akkor lehet hogy megint köze van ahhoz.nem lenne jó az sem,abból elég volt egy életre..

A vérnyomásom igen alacsony 100 vagy még kevesebb.

Az orvosok engem is hülyének néznek legtöbbször.De mi van ha tényleg komoly baj van,nem vizsgálnának meg?Á úgy érzem el vagyok ásva.

Megpróbálok megnyugodni.

2011. aug. 31. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok: igen, nekem is ilyen gondjaim voltak. Nemvolt kedvem semmihez, folyton levert voltam és sorolhatnám.
2011. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!