Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem (nagyon félek! )?

Mi van velem (nagyon félek! )?

Figyelt kérdés
Most aztán teljesen bepánikoltam... Kb. 2 hónapja szorongás miatt nincs étvágyam, sokat égett a gyomrom. AZ rovos adott savcsökkentőt, szedtem néhány hétig, a tünetek el is múltak. De aztán 1-2 hét múlva újra keződödtt minden, kényszeresen elkezdtem figyelni a gyomromat, és azóta folyamatosan érzem. Sokat böfögök és 2 napja folyamatosan kavarog, "vartyog a hasam". Ez mitől lehet? Ugye nincs gyomorvérzésem?? Nagyon félek!!
2011. okt. 20. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mint írod szorongás miatt jelentkezett ez a tünet, ezért azt kellene meggyógyítani. Ez nem gyomorvérzés. Menj vele orvoshoz.
2011. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos ,mutasd meg az orvosodnak. De valószínűleg nincs semmi bajod ,csak a belsővérzéstől való félelmed miatt produkálja ezt a tested ,mert görcsösen a gyomrodra figyelsz.Valamint a szorongásod is okozhatja ezt. Nyugodj meg.
2011. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen de olyanokat olvastam az előbb hogy a stressz okozta gyomorhurut vérzéssel jár meg hasonlók... És plusz még attól is megijedtem hogy így kavarognak a beleim meg a gyomrom 2 napja...
2011. okt. 20. 20:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Okozni okozhat, de ha belsővérzésed lenne azt éreznéd ,mert iszonyú fájdalmat okoz.
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyomorvérzésed biztos nincs! Refluxod lehet, amit nem könnyű kigyógyítani. És más emésztési problémád is lehet /böfögés, esetleg felfúvódás, stb./ Alaposan ki kellene vizsgáltatnod magad. Ne alkalmazz öngyógyszerezést!
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha gyomorvérzésed lenne, már régen elvitt volna a mentő. A székleted tiszta vér lenne.

A gyomrodat rendbehozza naponta reggel egy evőkanálnyi tökmagolaj, kiflivel kimártogatva. 3 hét múlva kutya bajod. A gyomorégés egyébként legtöbbször az epe vacakolása miatt van, amely működés teljesen helyrehozható a hiányzó nyomelemek bevitelével, amellyel telítve van a tökmagolaj.

2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok megnyugodni, bár egyelőre nem sok sikerrel :(
2011. okt. 20. 20:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Kezdődő hipohondria. Kezeltesd!
2011. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is kezdődő... Már elég régóta mesélek be magamnak különböző dolgokat...
2011. okt. 20. 20:43
 10/15 anonim ***** válasza:

Menj ki a szabadba és lélegezz mélyeket lassan.Orrodon beszívod lassan a levegőt ,úgy hogy addig szívod amíg már nem bírod tovább , utána szájon át lassan kifúj. Hidd el ettől rövid idő alatt megnyugszol. De kipróbálhatsz más relaxációs technikákat is.


A félelmekről csak annyit ,hogy a legtöbb félelem amit az ember saját magának kreál ,az igazából be sem következik az életében ,szóval csak a fejedben létezik.

2011. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!