Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érdemes magzatvédő vitamint...

Érdemes magzatvédő vitamint szedni anélkül hogy terhes lennék? Dr. Czeizel Endre nyilatkozta, hogy Ő is szedi a magzatvédő vitamint. Ha Ő beszedi akkor csak van benne valami. Azt mondta megelőzi a strokot és az érelmeszesedést.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Úristen :D azért ez vicces, hogy szedi :D


Szerintem nem kell szedni, max. ha terhességet tervezel akkor előtte egy hónappal vagy hasonló... de amúgy szerintem meg lehet lenni nélküle én még nem is fogtam a kezemben életemben se ilyet, mégis tudok írni ide is :D


Az lehet, hogy megelőz dolgokat de szerintem biztos van negatív hatása is, meg nem tudom mennyire jó dolog mindenfélét beszedni csak úgy.


Ha akarod szedd, de szerintem nem kell.

2009. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrász mondta,hogy próbáljam ki,mert eléggé törik a hajam.Még nem vettem,mert multi tabs-ot szedek,de lehet megpróbálom.:-)
2009. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vitamint orvosi vizsgálat után és ellenőrzés alatt édemes csak rendszeresen szedni. Okozhat problémákat. Czeizel Endre nyilván elvégezte ezeket a vizsgálatokat.
2009. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ez vitamin! Miért rettegtek ennyire tőle??? A kismamáknak és a babájuknak ajánlják, akkor miért ne lehetne szedni.
2009. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!