Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem az a kérdés, hogy van e...

Nem az a kérdés, hogy van e szellemvilág, hanem, hogy meddig lehet még az emberek elől ezt eltitkolni! (Az amerikai pszichológus társaság vezetője nyilatkozta. ) Vélemények?

Figyelt kérdés

Nem reklámozni szeretnék, de akit érdekel a téma, komolyan vagy érintőlegesen is akár, menjen el a forráshoz, akitől mindenki tanul, aki a legtöbbet tudja, és tőle tanuljon!


[link]


Mert itt néhány mondatos válasszal igazi tudást aligha lehet szerezni. Persze azért ez sem haszontalan.


Szép napot mindenkinek!


2011. ápr. 8. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy ÁTÉLTEM már néhány szellemidéző szeánszot, így az én véleményem az, hogy valaminek lennie kell, tehát a halálunkkal nem csak egyszerűen egy rothadó "izé"-vé válunk. De hogy pontosan mi van, hogy a lélekkel mi lesz, hova jutunk, hogy "él" egy szellem, stb, nagyon, de nagyon nem a földi élő ember dolga. Illetéktelen ajtókat nyitogatunk ennek a feszegetésével. Persze, hogy az én oldalamat is fúrja a kíváncsiság, de mivel elég rosszul éreztem magam anno hetekig a szeánsz után, így megtanultam nem bolygatni a témát.
2011. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez az ember sem "tud",csupán állít valamit,ami nem bizonyítható!
2011. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most én csak azt nem értem, hogy a pszichológusoknak mi köze van a szellemvilághoz.
2011. ápr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nagyapámat idézzem: "Minden az agyban dől el..."
2011. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Üdv

nem olvatsam végig a cikket, de ahogy megláttam Kovács András nevét, akkor már tudtam, h nem is kell végig olvasnom. Nagyon tud a fickó, mindenki elismerően beszél róla. Éveket töltött kinn Ázsiában, rengeteget tanult. A fia Debrecenben orvos, és asszem ő volt (bár lehet az apja), aki a volt tanáromat kigyógyította a rákból. Az biztos, hogy nagyon fejlett, én a fiával beszéltem egyszer, de ő is nagyon rendes volt.

Meddig lehet eltitkolni? Szerintem 2 év, kell, hogy a világ egy kicsit összeomoljon, hogy az emberek elkezdjenek látni, utána már nyitottak lesznek.

2011. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mikor jöttök rá, hogy szellemek nem léteznek?
2011. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Sikeres Nők című magazin riportja


ennyi elég volt a cikkből ebből lehet tudni mennyire szakértő a témában lol

2011. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentelő butaságot mondott, sosem olvasott, találkozott az illetővel, mégis lenézi.

Azt olvastam, hogy amikor a Rolling Stones itt volt Pesten, akkor Kovacs M. András kezelte őket. Ez azért jelent valamit. Ez az egyik baja a mai világnak, hogy az emberek ennyire flegmák és elutasítóak, mint az előbb kommentelő :(

2011. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

18:26

mit jelent? szerintem az öregek már azt sem tudják hol vannak, csak buliznak:D

2011. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A pszichológusoknak annyi köze van, hogy ők is tudják, hogy mi az igazság. De vannak akik az embereket próbálják a butaságban (sötétségben) tartani, hogy féljenek, vagy megfosszák őket a szellemiségüktől. A bugyuta mesék kiölik az emberből a legnagyobb kincset a fantáziát például! De vannak jó mesék is! A magyar népmesék csodálatosak pl.!

Vagy a régebbi disney rajzfilmek is remek tanítók.

A lényeg az életben, hogy fejlődjünk, azért születtünk le a Földre, ezt mi kértük és kaptunk egy lehetőséget, testet ehhez. És a szellemünk halhatatlan.

És a szkeptikusokat megértem, én sem ma tértem meg, bár azt mondják ez egy hosszú folyamat.

És az indiánok? Mikor még nem nagyon volt fogalmam ezekről a dolgokról, az indiánok mindig nagy szellemeke emlegetnek, és nagy tisztelettel beszélnek róluk. Ők az ősi tudásból merítik ismereteik. Tán tévednének? :D

Nem hiszem, vagyis tudom, hogy nem!

2011. ápr. 9. 02:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!