Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmúlhat ez, vagy vannak rá...

Elmúlhat ez, vagy vannak rá módszerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a baj hogy nem bírom a hosszú utazást, rosszul vagyok autóban, buszban, még vonaton nem próbáltam, de nem akarok minden utazás előtt gyógyszert szedni, mert olyan suliba megyek ami kb 60.km-re van az otthonomtól,a hányinger elkerülésére van vmi módszer?? Azért akarok vonattal járni, mert hallotam, hogy vonaton nincs annyira rosszullét, ez igaz? Vonaton nem leszek rosszul, nem lesz hányingerem? Segítsetek és várom a tanácsokat !!
2011. szept. 2. 13:06
 1/5 A kérdező kommentje:
És meglehet ezt szokni? Mennyi idő kell hozzá? Hogy volt ez veletek,akik hasonló helyzetben vannak vagy voltak, mint én!
2011. szept. 2. 13:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni, vagy ki is lehet nőni. De nem mindenki növi ki. Vonaton nem annyira zsúfolt, mint pl egy buszban, vagy autóban. Ott járkálhatsz, ha rosszul vagy.
2011. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez van...

Hát valamennyire ki lehet nőni, de még mindig nem tökéletes nálam.

Nekem azt mondták, hogy akkor fogom tökéletesen kinőni ha majd elkezdek vezetni, mert annyi mindenre kell figyelned, hogy nincs időd rosszul lenni... Hát meglátjuk, ha minden igaz lassan elkezdhetek vezetni tanulni, szóval.. Reménykedek, és félek nagyon...:D

Amúgy vonaton/metrón/villamoson tényleg jobb a helyzet, hátrafelé sose ülj, és próbálj meg nem olvasni a buszon, vagy oldalra kifelé nézni sem ajánlatos.

Előre nézz mindig, próbálj a busz elejében helyet foglalni és az utat nézni előre.

Még van homeopátiás gyógyszer is utazási betegségre, én nem próbáltam és nem is igazán viszek benne, de ki tudja. Lehet pont az fog beválni.

2011. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedj Béres Antifront kapszulát, erre is tökéletes. De vonaton valóban nem leszel rosszul. Én még olvasni is tudtam rajta, pedig az kimondottan "elősegíti" a hányinger kialakulását. Próbáld ki, de ha hányigered van, ne olvass, ne tanulj.
2011. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát most kicsit megnyugodtam, hogy vonaton valószínű, hogy végképp nem leszek rosszul .

És, hát igen én is úgytudom, hogy vezetés közben nem vagy rosszul, de remélem kinövöm és anélkül velszálhatok akármire, hogy nem kell félnem attól, hogy rosszul leszek.

Köszi mégegyszer a tanácsokat

2011. szept. 3. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!