Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszió kezelésére hatásos...

Depresszió kezelésére hatásos módszerek?

Figyelt kérdés

Történt velem pár dolog ami miatt nincs kedvem semmihez, Olyan emberekben csalódtam akikért elég sok mindent megtettem és régebben ő is értem.

Ti mit csinálnátok mert nagyon szar már pár napja hogy semmihez sincs szinte kedvem ?


Szerintem az a baj hogy teljesen elhiszem amiket mondanak rólam mivel hozzám nagyon közeli emberek mondanak rólam negatív tulajdonságokat.


2011. jún. 16. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
antidepresszáns
2011. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre még nem kell gyógyszer...azért mert most ilyen az állapotod, nem kell gyógyszerekhez nyúlni, inkább túl kell lépned rajta, ami lehet hogy időbe telik. de ez nem feltétlenül jelenti azt hogy súlyos depressziós vagy, és ezért nem biztos hogy fel is irat az orvos gyógyszert. Mert azt hiszem ezt kérni kell és ha papíron van hogy gyógyszeres kezelésre szorulsz akkor adnak csak. Hidd el, naponta történik ilyen szinte bárkivel, és egyáltalán nem ritka dolog..sajnos..úgyhogy próbálj kikapcsolódni, családdal, egy másik baráttal, hátha sikerült túltenni magad rajta!
2011. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van rá lehetőséged, kapcsolódj ki, barátokkal, családdal... én is jelenleg magam alatt vagyok, mert elvetéltem, de kitaláltuk, h a legjobb az lenne, h mikor testiéleg helyrejövök elmegyünk ay urammal egy kis nyaralásra, bejárunk néhány helyet és az tuti jót tesz majd.
2011. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
Ráadásul aránytalanul drágább ha nem a pszichiáter /szakorvos/ írja fel a háziorvos nem biztos hogy felírja.
2011. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz ezzel egyedül megbirkózni, akkor keress föl egy pszichológust, aki nem gyógyszerrel, hanem tanácsadással, terápiával tud rajtad segíteni.
2011. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!