Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rednkívül önpusztító életmódot...

Rednkívül önpusztító életmódot folytatok. Mit tehetnék ellene hogy normális életet élhessek? 16/f

Figyelt kérdés

A bajok Három éve kezdődtek amikor rájöttem hogy meleg vagyok. Tavaly megismerteme gy fiút akivel 5 hétig jártam. De végül szakítottunk. Ezek után szinte kétnaponta jártam discokba és minden alkalommal a földön fetrengtem a részegségtől. Mostmár itthon is rendszeresen iszok. A xanaxot és rivotrilt alkohollal együtt fogyasztom és teljesen kiütöm magam. A ritalint szinte soha nem veszem be a suliban inkább hétvégente bulikkor és egész éjjel megs e állok. ADHD-s vagyok ezért az Iskolába már 4-5 éve szinte csak hármasokat kapok. Úgyhogy semmi értelme suliuba járnom.. Néha nem bírom tovább és felmetszema csuklóm. Mi lenen a legjobb megoldás? Változtatni szeretnék. A pszichológusom nem sokat segít..


A


2011. szept. 2. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy normális barát, aki nem piál, stb...
2011. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nézz utána, hogy nincs-e a lakhelyed közelébe valamilyen LMBT társulat, ők sokat segíthetnének. De az exed miatt kezdtél el így élni, vagy esetleg más miatt?

De ha gondolod írj privit, úgy talán többet is tudnék segíteni :)

22/melegF

2011. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

utolsó!


Ha elolvastad volna az írásomat tudnád hogy adhd-s avgyok és teljesen tönkrement emiatt az életem. Ovis koromóta harcban állok az emberekkel úgymond. És a sok elfojtott harag düh ilyen formában tört felszínre. Utáloma bu*i csoportokat. Azt hiszik magukról hogy különlegesek hogy az azonos nemű társukat kfélik. Kösz de az lmbt-t inkább hanyagolom.. :P

2011. szept. 2. 23:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Küldtem egy e-mail-t.
2011. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

utolsó!!


privibe írd meg az msn címed és felveszlek

2011. szept. 2. 23:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Eltűntél :( :P
2011. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hy utolsó!


Ya eltűntem mert megláttam a képedet és nagyon ronda vagy. Ilyenekkel inkább nem levelezek, beszélgetek.. bocsii

2011. szept. 11. 20:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Legalább őszinte vagy :)
2011. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nem csak önpusztító, de k*rva bunkó is vagy!!
2011. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Te szerintem nem láttad az illető fejét aki rámírt. Rendkívül visszataszító a kinézete és hlyeségeket írkált folyamatosan. Nem bunkó vagyok csak olyan "emberekkel" inkább nem levelezek mint pl aki felvett msnre!!!

2011. szept. 12. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!