Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen egy bél tükrözés?...

Milyen egy bél tükrözés? Nagyon fáj? A hashajtás előtte nap nagyon rossz? Rosszabb mint egy sima hasmenés, Nagyon megterheli a szervezetet? Mire ürül ki ha 10-kor és 14kor kell meginnom a hashajtót 2 részletben? Este már tudok pihenni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira rossz, de nem is kellemes! Mivel nagyon rossz a híre enne a vizsgálatnak, van egészen kíméletes módja is. Egyszerűen meg kell mondani, hogy CSAK altatással járulsz hozzá. Ez egy könnyű, nem szokványos altatás, de meg kell, hogy tegye az orvos, még akkor is ha le akarna róla beszélni. Ragaszkodnod kell hozzá, mert JOGOD van ehhez. Mindent elmondanak előtte, nem olyan vészes a hashajtás se és persze, hogy tudsz este pihenni. Ne félj, inkább kérd az altatásban elvégezni a vizsgálatot.
2009. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Kérd az altatást,mert ébren nem bírnád ki!!!A férjemnek is volt,de nem nem rendesen altatnak,hanem kábítanak csak.De legalább nem tudott róla,hogy mit szenvedett a vizsgálat alatt.Kb.20 perces vizsgálat volt,de a folyosón mindenki hallotta,hogy öntudatán kívül kiabált.Nagyon durva volt hallani is.Utána felkeltették,zárójelentés és vihettem is haza.

Hashajtó:megiszod és még le se ér már mehetsz is a wc-re,rendesen kitisztít,ez jobban megterheli a szervezetet,mint maga a tükrözés.

2009. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már volt. Előtte lévő nap csak egy könnyű ebédet kaptam és délután kaptam 3 liter sós vizet ezt kellett meginnom. Nem volt olyan vészes, kipucolt rendesen A második üveggel már a WC-be költöztem szó szerint Ittam a lét és alul folyt is.

Másnap csinálták a tükrözést. Kaptam bódítást, de szart sem ért. Annyira fájt, hogy nem is tudták végig csinálni. Igaz nekem akkor éppen gyulladásban volt a belem.

Mindenkinek más a fájdalom tűrőképessége. Van aki a sós vizet nem bírja meginni annak beöntést adnak jó párat. Én inkább letuszkoltam.

2009. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, talán kibírom, nem kérek altatást, már volt gyomortükrözésem, vhogy kibírtam, annyira végülis nem volt rossz az.
2009. ápr. 20. 12:32
 5/5 hermone válasza:
100%
A béltükrözés nem kellemes, de elviselhető. Nekem a Picoprep béltisztítót írta fel a doki, és sok-sok folyadékot. Alaposan kitisztított, így már nem volt szükséges a beöntés sem.
2011. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!