Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióta nemi életet élek a...

Mióta nemi életet élek a párommal, gyakran érzek felfázáshoz hasonló tüneteket (csíp, amikor pipilek meg ilyenek, de semmi komoly, nem véres). Lehet összefüggés a 2 között?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Csakis veled szexel a párod?
2010. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen lehet! Menj orvoshoz. Jártam hasonló helyzetben mikor a pasim félremászott és hazahozott valami fertőzést:( Nem volt könnyű megszabadulni tőle....
2010. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez fertőzés lesz!
2010. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem félremászás nélkül is volt már ilyen, mondjuk az véres volt, meg nagyon durva:S azt mondta az orvos, h mindig fürödjünk meg közvetlenül szex előtt, mert bármelyikünkön lehetnek bacik, amik ide-oda mászkálhatnak ilyenkor.
2010. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Kezeltesd ki magad antiiotikummal és ezután azt tanácsolom, hogy közvetlen az együttlét után mindig menj pisilni, mert behatoláskor az izommozgások hatásara a bacik felfele kúsznak gáttájékról a húgycsőben és ez okozza a tüneteket.
2010. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves legutolsó kommentelő. Igen mi is a férjemmel mindig megyünk pisilni közvetlen szex után.Nagyon elővigyázatosak lettünk, mivel öt évvel ezelőtt coli bacitól vérmérgezést kaptam. Azóta okkal jobban figyelünk egymás egészségére. De azt felfázásból kifolyólag kaptam nem nemi úton. Akkor mondta az urológus ezt a tanácsot.És teljes mértékben elfogadtuk.
2010. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

antibiotikummal ne kezelétesd magad.

ez amúgy nagyon sokmindentők, lehet, nemklehet ennyiből látatlanba megmondani.

egy egyszerű hüvelygyulladás is lehet, ami a szextől is kialakulhat, és nemkell ahhoz félremenni, egyszerűen csak begyulladt a "használattól". és ha nem szexelsz egy ideig helyrejön.

de lehet felfázás is, ami alatt nem tanácsos szexelni, amíg kinem kezelteted magad.

ezenkívül lehet fertőzés is, de ahhoz kéne h legyen folyásod. ha most nincs, még lehet. de ehhez sem kell h megcsalás történjen.

sok oka lehet a tüneteidnek, a legjobb ha orvosra bízod.

2010. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. 23 éves vagyok, és egy "rendes" szeretkezést nem bírnék ki. Egyszerűen begyullad a hüvelyem, pedig nagyon óvatos a párom. Ezért kb heti egyszer veszem rá magam (vágynék rá nagyon, de fáj, rossz utána fél naig ülni, csíp ha pisilek), és általában én mozgok, aprókat, hogy ne tudjon dörzsölődni bent semmi. Én egy alapos hátulról szexbe belehalnék. (Pedig de jó lenne...)
2010. jan. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!