Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáradékony vagyok mit...

Nagyon fáradékony vagyok mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

6 - 22 ig dolgozok 23mire ágyba kerülök de fél 6kor kelnem kell .

csak 2 napot töltök otthon.

Mikor dolgozok nagyon fáradékony vagyok délután meg van mikor este is rámjön h majd elalszok akár állva de ülve is.

mit tehetnék ellene?


2010. márc. 18. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vigaszként mondom, de nálunk a család egyharmada közöttük én is ugyanezzel a problémával küzdünk, kb 3 hete. Kifogytak a vitamintartalékaink, te meg plussz nagyon hajszolt, és fáradt vagy. Nem lehet egy pár nap szabit kérned! Tömjed magad 1000 milligrammos C vitaminnal Supradyn drazséval.
2010. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges 1-2 nap szabadság tényleg nem ártana ám! Nem szabad ennyire hajtani,a végén az egészséged bánja. Van értelme hajtani,hogy utána teljesen kibukj? Pihenj amennyit csak lehet,egyél sok gyümölcsöt.
2010. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kis pihenés jót tenne,próbálj szabit kivenni! Az egészséggel tényleg nem szabad játszani!
2010. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondod komolyan? Csodálkozol, hogy fáradt vagy? Hol dolgozol? Alkalmazottként, vagy pedig saját vállalkozásod van?

Ennyit nem szabad dolgozni, mert hamar ki fogsz égni. Ha alkalmazottként dolgozol, nagyon törvénytelen amit veled csinálnak. Folyamatosan 16 órát nem lehetne dolgozni, és a két műszak között 11 órának el kell telnie. Esélyed nincs arra, hogy nyolc órát aludj! Azon nem kéne csodálkozni, hogy majd elalszol. Inkább szólni kéne a munkáltatónál, ha csak egy mód van rá. Tudom ma ez nem egyszerű, mert elküldenek a fenébe, illetve félti az ember a munkahelyét.

2010. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!