Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sokszor rossz a gyomrom, és...

Sokszor rossz a gyomrom, és nem tudom mit is kéne ennem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 17:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Széhhidrátot nem ehetek sokat mert hízlal,és puffaszt,tehát kenyér,tészta,krumpli kilőve.A húsfogyasztásomat vissza kellett fognom,mert magas a hugysavszint a véremben.A tejtermékek savasítanak,marad a zöldség gyümölcs.De a sok zöldség is puffaszt arról nem beszélve hogy unalmas egy idő után.Akkor marad a gyümölcs...Szóval?
2011. szept. 7. 17:54
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyat. Kissé szétcssztem az eseztlen koplalással - így jártam.


Namármost, én többnyire azt eszek, amit megkívánok, és így elég tűrhető. :) Mivel igyekszem így étkezni, nem terhelem le a gyomrom, hisz jóleső ételeket fogyasztok.


Kerülöm a zsíros, fűszeres kajákat (bár a csokit tolom rendesen), igyekszem kiiktatni a plusz cukrot, mert felpuffadok tőle. Próbáld ki, hátha segít.


Ja, és lassan, nyugodtan egyél, úgy kevesebbtől is jól laksz, és rendesen megrágod az ételt. Mikor habzsoltam, rendre rosszul voltam, de mostanság igyekszem lassan, nyugodtan enni, és jobb lett a gyomrom, mert nem nagy db-kal kell megküzdenie.

2011. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!