Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, h álmomban...

Mitől lehet, h álmomban sírok, és sokszor zokogva kelek fel, és sose emlékszem az álmomra, csak rossz érzés tölt el ha rágondolok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
húú ez jó kérdés... nekem is szokott olyan lenni h sírok álmomban és felébredek:S de én szoktam emlékezni. mindenki azt mondja h arról álmodunk amiről sokat fantáziálunk vagy amire,akire sokat gondolunk.
2010. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű feszültség, félelem, vagy a napi kellemetlen élmények, "rossz dolgok" történések "lecsengése" álmodban... A tudatalattid így reagál arra, hogy nyugtalan vagy (esetleg valami miatt boldogtalan).

Ha nem emlékszel az álmodra, az kár, némi kiinduló pont lehetne.

De egész biztos valami miatt zaklatott vagy mostanában, és az álombéli sírás oldja az agyban a feszültséget, ha nappal -ébren- nem is tudsz (vagy nem akarsz >> elfojtás...) sírni.

*

S.Á.

2010. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!