Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Mostanában...

Mitől lehet ez? Mostanában nagyon keveset eszek, nincs étvágyam. És a közérzetem is sokszor rossz.

Figyelt kérdés
Ha csak napi pár falatot eszek nekem az bőven elég de néha azt is csak azért, hogy valamit csak vigyek már be a szervezetembe. Sokszor hányingerem van kb. 2 hete és van hogy már bizonyos kaják illatától is. Pár napja pedig nagyon megy a hasam kb mintha pisilnék :S vettem már be hasfogót és itattak velem pálinkát is de semmi nem segített.
2010. júl. 10. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz,ne várakozz tovább,menj orvoshoz.
2010. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. azért vártam eddig is mert pl a hasam az nem ment. de volt már rá példa és akkor a gyógyszer egyből segített de most eddig semmi :S
2010. júl. 10. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért javaslom az orvost,mert ezek szerint más gyógyszer kell,valami hatékonyabb,meg vizsgálat,ami kideríti pontosan mitől vannak ezek a problémák.
2010. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen muszáj lesz elmennem a dokihoz :/
2010. júl. 10. 23:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek a túlstresszelt életmód, vagyis a stressz általános tünetei. Írtad is, hogy rossz a közérzeted. Ennek van valami oka? Nyomaszt valami? Esetleg mindenen agyon izgulod magad? Mert ha igen, ez produkál ilyen tüneteket. Akkor le kell nyugizni kicsit, és hagyni a francba azt, amin idegeskedsz. Amúgy tudom, hogy rossz, már eleve az, hogy nem tudsz enni. De majd visszaáll szépen ez is, ha végére jársz és megoldod ezt. Menj el a dokihoz minél hamarabb! Aztán majd írj, hogy mit mondott.
2010. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, de tudom az okát: felgyülemlett stressz okozza.
2010. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát nálam szakítás az ok úgy tűnik

izgulok hogy vajon mit csinál, csajozik-e, mikor lesz pl msn-en fent hogy beszélhessünk....de nem igazán tudok ezzel leállni :/

2010. júl. 11. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!